Hailey Bieber Kylie Jenner’ın Yeni Allıklarını Denedi: Video – Hollywood Life


Hailey Bieber Kylie Jenner


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

gibi parlamak istiyorsan Hailey Bieber, şimdi yapabilirsin. 25 yaşındaki model, 13 Temmuz’da popüler TikTok sayfasına kendi Rhode cilt bakım markası ve kendi Rhode cilt bakım markası gibi birkaç ünlü ürünü kullanan “o parlak yaz cildi için rutine git”i göstermek için gitti. Kylie jennerKylie Kozmetik. Tarafından “Love Nwantinti” olarak ayarlanan güzellik eğitimi videosunda Ckayyeğeni Alec Baldwin Rhode Skin’in dolgunlaştırıcı Peptid Glazing Fluid’ini yüzüne ve boynuna nazikçe masaj yaparak başladı, ardından Rhode’s Barrier Restore Cream izledi. İlk iki kat krem ​​uygulandıktan sonra Hailey, nemli ve berrak tenini göstermek için bir dakika ayırdı.

@haileybieber

o parlak yaz teni için rutine gidiyorum 💕🥰 @rhode @Kosas @ABH Cosmetics @Kylie Cosmetics @ Makeupforever 💕

♬ aşk nwantinti (ah ah ah) – CKay

Cildi hazırlandıktan sonra parmaklarını kullanarak Kosas Cosmetics’in Revealer Skin-Improving Foundation SPF 25’i güneşte bronzlukta parıldayan bir bronzluk tonuyla uyguladı. Daha sonra, zar zor var olan kusurlarını kapatmak için sadece birkaç nokta kapatıcı kullandı. Daha sonra kaşlarını bir kaş jeli ve fırçasıyla tüy aldı. Son olarak, Hailey Kylie Cosmetics’in Pink Me Up Lip & Cheek Glow Balm’ı, çıplak dudak kalemi ve Rhode’s Peptide Lip Treatment’ı uyguladı.

Kylie’s Lip & Cheek Glow Balm sınırlı sayıda olduğundan, Hailey’nin hemen eline geçmesi şaşırtıcı değil. Kylie’ye göre İnternet sitesi, balsam “parlak, saten bir bitiş ile doğal bir renk akışı sevenler içindir.” Güzellik gurusu ürünü, “ciltte anında eriyen ve topaklanma veya iz bırakmadan oluşturulabilir bir renk sağlayan” ipeksi, ağırlıksız bir krem” olarak tanımlıyor. Herhangi bir makyaj çantasında bulunması gereken çok yönlü mükemmel bir ürün gibi görünüyor!

Hailey, 15 Haziran’da piyasaya sürülen güzellik markası yepyeni olmasına rağmen, bir süredir çeşitli güzellik ve makyaj rutinlerini göstermek için platformunu kullandı. “İlk lansman cildin nem bariyerini korumaya odaklanıyor” dedi. cazibe lansmanından önce Mayıs ayında. “Müşterileri üzerinde denemeleri için birçok farklı makyaj sanatçısına verdim ve bu konuda gerçekten iyi geri bildirimler aldım.”

Ayrıca “doymuş” ünlü güzellik markası pazarı hakkında yorum yaptı, ancak hayranlarına serisinin benzersiz ve uygun fiyatlı olduğunu göstermeye hevesli. “Kesinlikle korkularım vardı, çünkü piyasa çok yoğun ve doygun” diye itiraf etti. “Açıkçası, tazeleyici ve farklı bir şey olacağını gerçekten hissetmek için kendime ve markamıza güvenmem gerekiyordu.”

İster Rhode ürünlerini isterse diğer büyük markaların ürünlerini kullanıyor olsun, Hailey bu kadar pürüzsüz, parlak bir cilde ulaşmak için kesinlikle doğru bir şey yapıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/hailey-bieber-tries-kylie-jenner-blush-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir