Hailey Bieber Hafta Sonu Beyaz Mayoyla: Fotoğraflar – Hollywood Life


Hailey Bieber Hafta Sonu Beyaz Mayoyla: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Onun Hailey Bieber’ın dünya ve biz sadece içinde yaşıyoruz (bizim için iyi!). Model, 1 Temmuz Cumartesi günü Instagram’da, sallanan beyaz bir mayo, ters beyzbol şapkası ve yeni bluzları da dahil olmak üzere birkaç harika fotoğrafla inanılmaz hayatını gözler önüne serdi. Bir havuz kenarında hayatı için poz veren ve buzlu şekerin tadını çıkaran Hailey, “Hafta sonuna doğru” başlığını attı.

Görünüşe göre hafta sonu kocasıyla romantik bir zaman geçirmeyi de içeriyordu. Justin BieberPop yıldızı sırtüstü yatarken ve yüzünü iki eliyle tutarken kendi fotoğrafını yayınladı. Diğer iki çekim, bir mobilya parçası ve bir deri bombacı ceket, tasarımcı güneş gözlükleri ve sallanan sert tırnaklarla zarif görünen Hailey’nin başka bir fotoğrafından oluşuyordu.

Hailey, herhangi bir moda dergisinin kapağında çalışabileceğini kanıtlamadığında, kocasının geri döndüğünü kanıtlamakla meşgul. Süper model, Justin’in yüz felcine neden olan Ramsay Hunt Sendromu’ndan muzdarip olduğunu açıklamasının ardından cesaret verici bir mesaj paylaştı. Hailey, 10 Haziran Cuma günü Instagram Stories’e teşhisini açıklayan Justin’in videosunu yeniden yayınladı ve “Seni seviyorum bebeğim” ekledi.

Hailey Bieber Hafta Sonu Beyaz Mayoyla: Fotoğraflar – Hollywood Life
Hailey Baldwin, 2021’de tatilde beyaz bikinisiyle sallandı. (SplashNews)

Tanı, Justin’in iyileşirken turunun bir ayağını bir kez daha iptal etmek zorunda kalmasının nedenidir. Videoda, izin aldığı için hayranlarından özür diledi ve performansına geri dönmek için sağlığına odaklanacağı konusunda ısrar etti. Justin, ne kadar süreceği bilinmemekle birlikte iyileşmeye yardımcı olmak için yüz egzersizleri yaptığını da sözlerine ekledi. Göre Mayo KliniğiRamsay Hunt Sendromu’nun semptomları tedavi edilirse geçici olabilir, ancak “komplikasyon riski kalıcı yüz kas zayıflığı ve sağırlığı içerir.”

2019’da evlenen sevimli çift, son zamanlarda güçlenmeye devam ederken, Hailey’nin sağlık mücadelesi boyunca erkeğinin yanında olacağı açık. Bu ayın başlarında, New York’ta PDA dolu bir randevu gecesinin tadını çıkardılar. Muhteşem çift, Barclay Center’daki konserinin ardından ünlü popüler Cipriani’de öpüşürken görüntülendi. Ünlü İtalyan restoranında gece geç saatlerde bir şeyler atıştırmak ve bir şeyler içmek için rahatlarken ellerini birbirlerinden uzak tutamadılar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/hailey-bieber-white-swimsuit-weekend-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir