Haftanın En Şaşırtıcı Ünlü Dönüşümlerine Göz Atın


13 Mayıs’ta yayınlanan bir TikTok videosunda Harvey, son kilo verme yolculuğundan bahsetti ve onunla birlikteyken 15 kilo “ilişki ağırlığı” aldığını açıkladı. Michael B.Ürdün bir yıldan fazla bir süre önce çıkmaya başladı. 25 yaşındaki model, “Korkunçtu, kıyafetlerimin hiçbiri uymuyor” dedi. “Tamam değildi.”

Fitness rutini söz konusu olduğunda Harvey, “Geçen yıl gibi sürekli olarak Pilates yapıyor. Birkaç yıldır yapıyorum ama geçen yıl gerçekten tutarlıydım. Ve denerken kilo vermek için haftada beş, altı kez egzersiz yapıyordum ve hatta ilk bir buçuk ay boyunca günde iki kez bile yapardım.” Pilates sınıfını genellikle 30 dakikalık bir kardiyo seansı veya yürüyüşle eşleştireceğini ekledi.

Harvey, “belirli bir beslenme rejimi” izlememesine rağmen, katı bir kalori açığı verdiğini ve “günde en fazla 1.200 kalori tükettiğini” itiraf etti.

Düşük kalorili diyetinden bahsettiği için eleştiri almadan önce bile, Harvey savunmadaydı.

“Hepiniz bokunuza başlamadan önce bu benim ve benim vücudum için işe yaradı,” diye yazdı yorumlar bölümünde. “herkes farklıdır, bu yüzden ihtiyaçlarınızı hedeflerinize göre şekillendirin [prayer hands emoji]”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331768/check-out-the-most-surprising-celeb-transformations-of-the-week?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel