Haftanın En Şaşırtıcı Ünlü Dönüşümlerine Göz Atın


yirmi beş yıl sonra Gerçek Dünya: Bostonbu realite TV yıldızı her zamankinden daha zinde.

Zorluk: Tüm Yıldızlar taraftarlar, 11 Mayıs’ta üçüncü sezon galasını ayarladıklarında Yarbrough’un şok edici fitness dönüşümünü fark ettiler. Daha sonra, 50 yaşındaki E! ile yaptığı röportajda 60 kiloluk kilo kaybı hakkında konuştu. Haberler.

Yarbrough, “Tamamen canlanmış hissediyorum. Dürüst olmak gerekirse, artık her gün benim doğum günüm” dedi. “Tekrar benim üzerimde olmak ve oraya çıkıp dünyaya doğal yaşamdaki ilerlememi göstermek inanılmaz. 50 yaşında olduğunuzda ve hala oraya çıkıp rekabet etme fırsatınız olduğunda bu farklı bir duygu.”

Yarbrough, ketojenik diyeti benimsemenin ve diyetinden alkol ve şekeri kesmenin yanı sıra bisikletle, eliptikle veya koşarak günde 20 mil yol kat etmeye çalışıyor. Daha sağlıklı olma kararına gelince? Bu, doktorunun yüksek tansiyonu olduğunu söylemesinden sonra geldi.

Yarbrough, “Kendimi harika hissettim ve bu, onu daha da ileriye götüren faktörlerden biriydi” dedi. “Zaten yoldan gidiyordum, ama ondan sonra ‘Bak, hayır, olamaz. Bu yarın değişir’ dedim. Ve bunu düzene sokmak için ihtiyacım olan her şeyi yerine koydum. Şimdi buradayım, her zamankinden daha iyi ve sağlıklı hissediyorum.”

Yarbrough’un yolculuğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için E!’nin geri kalanına göz atın! ile haber sohbeti Gerçek dünya şap burada.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330825/check-out-the-most-surprising-celeb-transformations-of-the-week?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın