Haftanın En Şaşırtıcı Ünlü Dönüşümlerine Göz Atın


“All About That Bass” şarkıcısı geçtiğimiz günlerde oğlunu doğurduğundan beri 60 pound kaybettiğini açıkladı. Riley Şubat 2021’de. Ve Trainor, vücudunun o zamandan beri nasıl değiştiği konusunda samimi konuştu.

ET Canada’ya “Kendimi harika hissetmiyordum” dedi. “Dikişlerim hiç olmadı, bu sezaryen izine sahip olmak için gerçekten karanlık bir yerdeydim ve oğlum için harika bir yerde olmak istedim.

Ama daha önce söyleyen Trainor Ebeveynler annelik yolunda gebelik diyabeti ve TSSB de dahil olmak üzere birçok “tümsek” ile karşılaştığını, doğumdan sonra her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğini bildiğini açıkladı.

“Yani, her gün çalıştım ve kendime meydan okudum. ‘C-kesitinde hayatta kalabilirsem, her şeyi yapabilirim!’ gibiydim.” “Kendimi çok adadım ve poundların her seferinde bir pound gibi düştüğünü görmeye başladım.”

Trainor, kilo verme yolculuğu sırasında, “Sağlıklı yiyecekleri sevdiğimi öğrendim ve porsiyonların ne anlama geldiğini öğrendim” dedi. “Ve egzersiz yaptığımda beynimin çok mutlu olduğunu öğrendim, bu yüzden sadece [feeling] her zamankinden iyi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354242/check-out-the-most-surprising-celeb-transformations-of-the-week?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir