Haftanın En Şaşırtıcı Ünlü Dönüşümlerine Göz Atın


Kırk pound sonra Symoné geri döndü. Görünüm yepyeni bir bakış açısıyla.

“Size sayıları söyleyeceğim – ne zaman… Raven’ın Evi210 kiloydum. Şimdi 170 yaşındayım” dedi ve 30 Mart’ta 2016’da ayrıldığı hit talk show’daki görünüşü sırasında “Bütün yemeğim var. Ve aslında burada The View’da her gün oruç hakkında biriyle konuşuyorum çünkü aynı zamanda aralıklı olarak daha hızlıyım ve aynı zamanda daha hızlıyım.”

Ketojenik diyetin bir hayranı olan Symone, kendisi için önemli bir faktörün şekerden kaçınmak olduğunu söyledi ve bunun “bağımlılık yapan bir ilaç olduğunu” söyledi. Şekere buğday formunda, normal formda bağımlıydım ve o benim sistemimin dışındaydı.”

Mayıs 2021’de Symoné ilk olarak kilo verme yolculuğundan bahsetti ve bir Instagram videosunda 28 kilo olduğunu açıkladı.

36 yaşındaki “Pound aşağı, pound aşağı. Çeneye bakın” dedi. “Şu çeneyi görüyor musun? Raven’ın Evi Kelimenin tam anlamıyla şimdi ve sonra bu canlı yayına gelin ve bu eklemi görün, tamamen farklı bir yüzüm var. Bu tam bir kilo aşağı yolculuk.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326401/check-out-the-most-surprising-celeb-transformations-of-the-week?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın