Hacks’in Jean Smart Ayrıntıları Son Kalp Ameliyatından İyileşme


jean akıllı yakın tarihli bir sağlık korkusu hakkında açılıyor.

“Şubat, Amerikan Kalp Ayı – ulusun kalp sağlığına dikkat çektiği bir zamandır”, Hileler star, 23 Şubat’ta Instagram’da şöyle yazdı: “Yakın zamanda başarılı bir kalp ameliyatından iyileştiğimi hepinizle paylaşmak benim için önemli.”

Emmy ödüllü oyuncu, prosedürle ilgili daha fazla ayrıntı paylaşmasa da, yolculuğunun başkaları için uyarıcı bir hikaye olması gerektiğini belirtti.

71 yaşındaki, “İyileşmeye devam ederken ailemden ve arkadaşlarımdan mükemmel profesyonel bakım ve destek aldığım için şanslıyım,” diye devam etti. “Lütfen vücudunuzu dinleyin ve doktorunuzla konuşun – Yaptığıma çok sevindim!”

HBO Max komedisinde stand-up komedyeni Deborah Vance’i oynayan oyuncu, bazı çevrelerinden destek yağmuruna tutuldu. rol arkadaşları. Johnny SibillyWilson’ı oynayan , kırmızı bir kalp emojisinin yanında “Seni seviyoruz” yorumunu yaptı.

Kaitlin OlsonDeborah’ın kızı DJ’i oynayan , Jean’in paylaşımına dört kalp emojisi bıraktı. Mark IndelicatoDeborah’ın asistanı Damien’ı oynayan , tek bir beyaz kalp bıraktı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365897/lessigreaterhackslessigreater-season-3-on-pause-after-jean-smart-undergoes-successful-heart-procedure?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir