Hacks’ Hannah Einbinder, Deborah’ın Ava’ya Karşı İntikamını Açıyor


Uyarı: Aşağıda dizinin ilk iki bölümü için spoiler bulunmaktadır. Hileler ikinci sezon.

Hileler LOL’yi davaya koyuyor.

HBO Max komedisinin 12 Mayıs’ta başlayan ikinci sezonunun iki bölümlük galasında, Ava (Hannah Einbinder) patron Deborah’a itirafta bulunur (Jean Akıllı) onun hakkında, başrolde oynadığı bir TV şovu için ilham kaynağı olacak lanet olası bir e-posta yazdığını söyledi. Helen Mirren. Deborah’ın ilk tepkisi? Paniğe kapılmış komedi yazarına kristaller ve diğer şekerlemeleri fırlatmak için.

“Seni nankör kaltak,” diye bağırıyor Deborah, Ava silah haline getirilmiş minerallerden komik bir şekilde kaçarken.

Bir şeyleri atmanın aşırı olduğunu düşünüyorsanız, Deborah’ın Ava’ya dava açarak intikamını nasıl bir adım daha ileri götürdüğünü öğrenene kadar bekleyin. Şimdi, Ava’nın savunmasına geçmeden önce, Ava’nın yaptı Gizlilik anlaşmasını bozdu ve patronu hakkında oldukça acımasız şeyler söyledi. (Ve Deborah’ın ikinci bölümün sonunda Ava’ya arsızca söylediği gibi, “Senin için iyi bir öğrenme deneyimi olacak – hem de pahalı bir deneyim.”)

Aslında, E ile özel bir röportajda! Haber, Einbinder, Ava’nın dava edildiği anda neden işini bırakmadığını görebildiğini açıkladı. “Kendisinin uyandığını biliyor,” dedi. “Yani, ‘Tamam, bu benim cezam’ dedi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330744/hacks-hannah-einbinder-unpacks-deborah-s-jaw-dropping-response-to-ava-s-betrayal?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın