Gwyneth Paltrow’un Kızı Elma Doğum Günü’nde Beyaz Elbiseli: Fotoğraf – Hollywood Life


Gwyneth Paltrow'un Kızı Elma Doğum Günü'nde Beyaz Elbiseli: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

Gwyneth Paltrow küçük kızı hakkında fışkırdı, Elma, 18. doğum gününde! 49 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, 14 Mayıs Cumartesi günü Instagram’da, Coldplay’in eski solisti eski solisti ile paylaştığı benzer kızı için yürekleri ısıtan bir övgü paylaştı. Chris Martin. Tatlı mesaj, Apple’ın muhteşem beyaz bir elbise içinde öldürürken aynada poz verdiği çarpıcı bir fotoğrafı içeriyordu. Çok hızlı büyüyorlar!

“18. Bu sabah kelimeler için biraz kayboldum, ”diye yazdı Gwyneth, fotoğrafın yanına. “Olduğun kadınla daha fazla gurur duyamazdım. Sen hayal edebileceğim her şeysin ve çok daha fazlasısın. Gurur örtmez, kalbim kelimelere dökemediğim duygularla kabarır. Her yönden derinden olağanüstüsün.” Aktris, Apple’a mutlu bir doğum günü dilemeye devam etti ve gence “sevgilim kızım” dedi.

“Umarım ne kadar özel olduğunuzu ve sizi tanıyacak kadar şanslı olan herkese ne kadar ışık getirdiğinizi biliyorsunuzdur. Özellikle ben,” diye bitirdi Gwyneth. “Bunu her zaman söylüyorum ve asla durmayacağım… Drew teyzenin sözleriyle, senin doğduğun gün doğdum. Seni seviyorum. anne”

Geçen ay Gwyneth, Apple adının nasıl ortaya çıktığını açıkladı ve bunun o zamanki kocasının fikri olduğunu kabul etti! Bir Instagram Soru-Cevap sırasında bir hayran, ismi nasıl bulduğunu sordu ve yıldız, “Babası bu ismi buldu ve ben buna aşık oldum” diye yanıtladı. “Orijinal ve havalı olduğunu düşündüm. Ona başka bir şey denilmesini hayal edemiyorum.”

Geçen yıl Apple’ın doğum günü için Gwyneth, Instagram’a “Annen olmak için en iyi zamanım var. Aklınızdan geçenleri gerçekten duyduğumda, gece sohbetlerimizi seviyorum. Başarmak istediğiniz her şeyi elde etmek için çok çalışıyorsunuz ve maça azim ve sorumluluğunuz var. ”

Gwyneth de oğlunu paylaşıyor Musa16, Chris ile 45, ve aynı zamanda kocasının üvey annesi Brad Falchuk’çocuklar, oğlum Brody ve kızı Isabella.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/gwyneth-paltrow-daughter-apple-white-gown-birthday-photos/

Yorum yapın