Gwyneth Paltrow’un Kilit Ekranı, Son Moses Martin ile Tatlı Bir Resim


Gwyneth Paltrow ailesini kalbinde tutar ve onun telefonunda.

Goop’un kurucusu, 22 Temmuz Instagram Soru-Cevap sırasında telefonunun arka planının ne olduğunu açıkladı: kendisinin ve 16 yaşındaki oğlunun dokunaklı bir fotoğrafı Musa Martin.

Anlık görüntüde, Musa başını annesinin omzuna yaslarken Gwyneth’in gülümsediği görülüyor. İkili, Musa’nın yeşil ve beyaz bir beyzbol şapkası salladığı resimde beyaz gömlekler giyiyor.

Bu anne ve oğul fotoğrafı, Gwyneth için güncellenmiş bir telefon arka planına işaret ediyor. Nisan ayında 49 yaşındaki genç, arka plan görüntüsünün kocasının fotoğrafı olduğunu paylaştı. Brad Falchuk. Ama bu sadece herhangi bir resim değildi. Amerikan korku hikayesi Gwyneth, bunun “Brad’ın gömleği olmadan çekilmiş bir fotoğrafı” olduğunu açıkladı.

Ve diyelim ki Musa ve kız kardeşi elma martini18,—Gwyneth’in eski kocasıyla paylaştığı kişi Chris Martin— annelerinin telefonuna rastladıklarında bunu onaylamadılar.

Gwyneth, “Çocuklarım o kadar travma geçirdiler ki telefonu açıp bu özçekimi yaptılar.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339169/gwyneth-paltrow-s-lock-screen-is-a-sweet-photo-with-son-moses-martin?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir