Gwyneth Paltrow, Utah Kayak Kazası Davasını Kazandı ve 1 Dolar Tazminat Aldı


Gwyneth Paltrow‘nin 2016’daki bir kayak kazasıyla ilgili hukuk davası sona erdi.

Park City, Utah’ta bir jüri emekli optometrist buldu Terry Sanderson yüzde 100 kusurlu olmak çarpışma davasında Oscar ödüllü oyuncunun zarar görmesine neden olduğunu söyledi. Jüri, Paltrow’un hatalı olmadığını tespit etti ve kendisine talep edilen 1 doları tazminat olarak verdi.

Karar okunduktan sonra Paltrow, Sanderson ile konuşmak için eğilirken görüldü. Sitedeki bir kaynağa göre, ona “Sana iyi dileklerimle” dedi.

30 Mart’taki karar, kayak çarpışmasında Paltrow’un mu yoksa Sanderson’ın mı yaralandığı ve ihmal sonucu taraflardan birinin, ikisinin veya hiç kimsenin kusurlu olup olmadığına dair tartışmaların bir haftadan uzun süre duyulmasının ardından geldi.

Sanderson 300.000 dolardan fazla para istiyordu ve Paltrow’u 2016’da Deer Valley kayak merkezinde kayak yaparken sırtına çarpmakla suçlamıştı. onu “beyin yaralanması, dört kaburga kemiği kırılması ve diğer ciddi yaralanmalarla” bıraktı.

Ancak Paltrow, ona çarptığını reddetti ve kayak kazasına Sanderson’ın neden olduğunu söyledi. 2019’daki karşı davasında, “ününü ve servetini sömürmek amacıyla” “sırtına sürdüğünü” ve çarpışmadan onu sorumlu tuttuğunu iddia etti. Avukatlık ücretlerinin yanı sıra sembolik bir 1 dolar istedi. Sanderson iddiaları yalanladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369748/gwyneth-paltrow-wins-utah-ski-crash-trial-and-is-granted-dollar1-in-damages?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir