Gwyneth Paltrow, Hailey Bieber’ın Babasıyla Birlikte Olmak Hakkında Şakalar Yaptı: Video – Hollywood Life


Gwyneth Paltrow komik biriyle takılmak hakkında bir şaka yaptı Hailey Bieberbabası Stephen Baldwin. 49 yaşındaki Goop’un kurucusu, uygun bir şekilde başlıklı YouTube dizisini çektiği 25 yaşındaki modelin banyosuna gelen son konuk oldu. Banyomda Kim Var? Gwyneth ve Stephen’ın ikisinin de üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Alan Rudolph1994 Dorothy Parker biyografik, Bayan Parker ve Kısır Döngü – bu Hailey için bir haberdi.

“Vay, bunu ben bilmiyorum!” Hailey gülerek Gwyneth’e şaka yaptı ve bunun sadece 20 yaşındayken yaptığı “küçük, bağımsız bir film” olduğunu açıkladı. Oscar kazanan, Stephen’ın “harika” olduğunu, “çok hoş” olduğunu ve “filmin harika olduğunu” ekledi. Hailey, iltifat karşısında heyecanlanmış görünüyordu, “’Bunu duymak hoşuma gitti. Bir korku hikayeniz olduğunu hayal edin. ‘O korkunçtu! Onunla çalışmak bir kabustu!’” diye ekledi, GP hızlı bağlantı şakasını yaparken.

Gwyneth Paltrow, Hailey Bieber'ın Babasıyla Birlikte Olmak Hakkında Şakalar Yaptı: Video – Hollywood Life
Hailey Bieber ve Gwyneth Paltrow, ‘Banyomda Kim Var?’ konulu bir gülüşü paylaştılar. (Hailey Rhode Bieber/Youtube)

“Bu kötü olurdu. Ya da ben, mesela, baban banyodaysa?” dedi ve “yapmadığını” da sözlerine ekledi. Rahatlamış bir Hailey daha sonra “Bunu bilmek güzel, tamam!” diye karşılık verdi. kadınlarla benzer durumlar yaşadığını ortaya koymaktadır. Sahip olmak babalarıyla takıldığını ortaya çıkardı. “Aslında benim de başıma geldi. Bunu bildiğimi bilip bilmediğini bile bilmiyorum. Ama ben bunu yaşadım, ”diye açıkladı New Yorklu yerli.

19 dakikalık bölümde Gwyneth, Hailey’e, eğlence endüstrisinde adam kayırmacılık hakkında gevezelik ederken, tarihlerle en sevdiği nane aromalı smoothie’yi nasıl yapacağını gösterdi. Her iki kadın da film endüstrisi ailelerinden geliyor: Hailey’nin babası Stephen ve amcası Alec Baldwin büyük isimler, Gwyneth’in rahmetli babası ise bruce bir yönetmendi ve annesi Blythe Danner dahil olmak üzere birçok filmde rol almıştır. Ebeveynlerle Tanışın.

Gwyneth, Hailey’e, “Birinin çocuğu olarak, diğer insanların sahip olmadığı erişime sahip olursunuz, bu nedenle oyun alanı bu şekilde düz değildir,” dedi. “Ancak, haksız yere girdiğin bir ayağın kapıya bir kez girdiğinde, neredeyse iki kat daha fazla çalışman ve iki kat daha iyi olman gerektiğini hissediyorum. Çünkü insanlar seni aşağı çekmeye ve ‘Sen oraya ait değilsin’ ya da ‘Sadece baban ya da annen yüzünden oradasın’ demeye hazır.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/27/gwyneth-paltrow-jokes-hooking-up-hailey-bieber-dad-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir