Gwyneth Paltrow, Eski Ben Affleck ve Jennifer Lopez’in Evliliğinden Mutlu – Hollywood Life


Gwyneth Paltrow, Eski Ben Affleck ve Jennifer Lopez'in Evliliğinden Mutlu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Gwyneth Paltrow49, eski erkek arkadaşı için çok mutlu Ben Affleck ile evlenmesi üzerine Jennifer Lopez! 1997 – 2000 yılları arasında Ben ile çıkan Oscar ödüllü oyuncu, 22 Temmuz Cuma günü Instagram hikayesinde Bennifer’in Las Vegas düğününe dair tatlı bir mesaj paylaştı. Bir takipçisi “Ben ve J.Lo hakkında nasıl hissediyorsun” diye sorduğunda. coşkuyla yanıtladı: “AŞK!!! ÇOK ROMANTİK!!! ONLAR İÇİN ÇOK MUTLUYUM.”

Gwyneth Paltrow, Eski Ben Affleck ve Jennifer Lopez'in Evliliğinden Mutlu – Hollywood Life
Gwyneth Paltrow, eski erkek arkadaşı Ben Affleck’in Jennifer Lopez ile evlendiği haberine tepki gösterdi. (Deklanşör)

Bu, Goop’un kurucusunun Ben ve J.Lo’nun ikinci şans romantizmi hakkında ilk yorumu değil. Çift, 2021 Eylül’ünde Venedik Film Festivali’nde kırmızı halıda şaşkına döndükten sonra – yeniden bir araya geldiklerinden beri ilk kırmızı halı çıkışlarını işaretledikten sonra – Gwyneth sevimli bir öpücük fotoğrafına yorum yapmaktan kendini alamadı! “Tamam, bu çok tatlı” babamın kızı yazar öpüşen bir yüz emojisi ile yazdı.

Gwyneth Paltrow, Eski Ben Affleck ve Jennifer Lopez'in Evliliğinden Mutlu – Hollywood Life
Ben Affleck, 1999 yılında eski kız arkadaşı Gwyneth Paltrow ile SAG Ödülleri’ne katılıyor. (Alex Berliner/BEI/Shutterstock)

Gwyneth ve Ben, 1997’de ikisi de 25 yaşındayken romantik bir şekilde bir araya geldi. O sırada GP, üç yıllık bir ilişkiden yeni çıkmıştı. Brad Pitt, kendisinden sekiz yaş büyüktü. Gwyneth ve Ben’in üç yıllık flörtleri sırasında, ikisi de kariyer belirleyen Akademi Ödülleri kazandı: Eve Oscar’ı götürdü. İyi Niyet Avı 1998’de En İyi Kadın Oyuncu seçilirken Aşık Shakespeare. 2015 yılında Paltrow, Howard Stern Ben’le olan romantizminin, “hayatında bir kız arkadaşı olmak için iyi bir yerde” olmadığı için boşa çıktığını – ama hala arkadaş olduklarını belirtti.

Gwyneth Paltrow, Eski Ben Affleck ve Jennifer Lopez'in Evliliğinden Mutlu – Hollywood Life
Gwyneth Paltrow, Ben ve J.Lo için çok mutlu. (Deklanşör)

Jennifer Lopez, ikilinin 2001’de çalıştıktan sonra başlayan Gwyneth’ten ayrıldıktan sonraki ilk ciddi ilişkisiydi. dansöz. İlk olarak Kasım 2002’de “Dear Ben” şarkıcısına kocaman bir pembe ile evlenme teklif etti. Harry Winston pırlanta ve düğün tarihi Eylül 2003 olarak belirlendi. Yoğun medya incelemesi ve aldatma iddiaları nedeniyle düğün ertelendi.

Ne yazık ki, Bennifer Ocak 2004’te ayrıldı ve ikisi de başkalarıyla evlenmeye devam etti: evlendi Jennifer Garner 2005 yılında koridorda yürürken Marc Anthony sadece altı ay sonra, Haziran 2004’te. Ben’in Garner’dan boşanması uzun bir ayrılığın ardından 2017’de, Lopez ve Anthony’nin boşanması ise yine yıllarca süren bir ayrılıktan sonra 2014’te sonuçlandı. Her iki ilişki de çocukları memnuniyetle karşıladı: Ben, çocukların babasıdır Menekşe16, Seraphina13 ve samuel10, Garner ile ve J.Lo’nun ikizleri var Maks. ve emmeşimdi 14, Marc ile.

Ben ve J.Lo, Nisan 2021’de şok edici bir şekilde nişanlısından ayrıldıktan sonra tekrar bir araya geldi. Alex Rodriguez sadece haftalar öncesi. İkili bir yıl sonra Nisan 2022’de – bu sefer yeşil bir elmasla – yeniden nişanlandı ve sadece üç ay sonra 16 Temmuz 2022’de Las Vegas, Nevada’da evlendi! Jennifer, bir evlilik cüzdanı başvurusuna göre adını resmen “Jennifer Lynn Affleck” olarak değiştirdi ve 2003’te yaptığı bir röportajda tam olarak bunu yapacağını söyledi. Hollywood’a erişin.

Gwyneth, 2000 yılında Ben’den ayrıldıktan sonra da devam etti: sadece üç yıl sonra, şimdi eski kocasıyla evlendi. Chris Martin 2003 yılında. İki çocukları oldu: Elma18 ve Musa16. Çift 2016’da ayrıldı. 2018’de ikinci kez yapımcıyla evlendi. Brad Falchuk.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/22/gwyneth-paltrow-happy-ex-ben-affleck-jennifer-lopez-marriage/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir