Gwyneth Paltrow Bikinili Poz Veriyor ve 50. Bday Öncesinde “Kırışıklıkları” Kucaklıyor


Gwyneth Paltrow yakında 50. doğum günü için mumları yakacak, ancak o zamana kadar bu dönüm noktasının onun için ne anlama geldiğini düşünüyor.

bu Demir Adam Ünlü oyuncu siyah beyaz bikinili fotoğrafını paylaştı Instagram 22 Eylül’de, kendini kabulle ilgili uzun bir kişisel makaleye bağladı. Paltrow, 27 Eylül’de kendi özel gününe yaklaşırken, büyüme ve düşünme zamanı olarak anın ağırlığını hissettiğini söyledi.

“Gümüş saçlar ve ince çizgiler” de dahil olmak üzere yaşlanmanın vücudunu nasıl değiştirdiğini düşündü.

“Vücudum, tüm günlerin kanıtlarının bir haritası, daha az zamansız” diye yazdı. “Fırın yanıklarından yaralanmış, uzun zaman önce bir pencerede kırılmış bir parmak, bir çocuğun doğumu.”

Yine de Paltrow, vücudundaki bu yaşlanma belirtilerini kabul ettiğini söyledi.

“Sağlık ve uzun ömür için çabalarken, zayıflayan kasları ve kemik erimesini engellemek için elimden geleni yaparken, beni raydan çıkarmaya çalışan bu pervasız düşüncelere bir mantra ekledim: Kabul ediyorum,” diye yazdı. goop, sağlık ve yaşam tarzı şirketinin web sitesi. “İzleri ve gevşeyen cildi, kırışıklıkları kabul ediyorum. Bedenimi kabul ediyorum ve mükemmel olma, mükemmel görünme, yerçekimine meydan okuma, mantığa meydan okuma, insanlığa meydan okuma ihtiyacını bırakıyorum. İnsanlığımı kabul ediyorum.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347618/gwyneth-paltrow-poses-in-bikini-as-she-shares-how-she-s-embracing-wrinkles-ahead-of-50th-birthday?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir