Gwyneth Paltrow 50. Doğum Günü Öncesinde Dize Bikiniyle Dans Ediyor – Hollywood Life


Gwyneth Paltrow


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Gwyneth Paltrow49 yaşında, hayatının sonraki on yılına hazır! 27 Eylül’de 50 yaşına girmeden beş gün önce, Oscar ödüllü, iki parçalı seksi bikinisiyle havada zıplarken çekilmiş neşeli bir fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Sarı saçlı güzel, siyah beyaz görüntüde yüzünde dev bir gülümsemeye sahipti ve başlığı “Bir dönüm noktasında derin düşüncelere daldı.”

Gwyneth ayrıca web sitesinde uzun bir makale yayınladı. goop yaklaşan dönüm noktası doğum gününü anmak için. bu Demir Adam Oyuncu annesinden anılarını hatırladı Blythe Danner ve rahmetli babası bruce paltrow50. doğum günü kutlamaları neredeyse 30 yıl önce. Gwyneth, iki çocuk annesi 50 yaşına girmeye hazırlanırken “zamanın geçtiğini anlamadığını” söyledi.

“Bu özlem duygusuna, söze – düşüş vaadine, gerileyen bir şeye – 30 yıl önce olduğum kadar bağlıyım” diye yazdı. “Bir düzeyde anlıyorum ki hayatın lineer olduğunu, şu ana kadar x gün yaşadığımı ve önümdeki tarlada olduğundan daha fazlasını koltuğumun altındaki sepette taşıyorum. Ama içimde derinlerde var olan, değişmeyen, değişmeyen hayatın tatlılığıyla ilgili bir şey var. Bu özün özüdür. Daha da tatlılaşıyor gibi görünüyor.”

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow (Fotoğraf: MEGA)

Gwyneth, yaşlanmanın vücudunu etkilediğini, ancak yıllar içinde meydana gelen diğer fiziksel değişikliklerin yanı sıra “gümüş saçlar ve ince çizgiler”den söz etti. bu Emma oyuncu ayrıca hayatı boyunca nasıl “hatalar” yaptığını ve “insanları incittiğini” de gündeme getirdi. “En kalıcı hatalarım ve onlarla birlikte gelen karışıklık, ne olursa olsun gerçeğimde tam olarak durmamamdan ve ondan konuşmamdan kaynaklandı” diye yazdı. Gwyneth, hatalarının onu şu an bulunduğu yere getirdiğine inandığını ve hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini söyledi.

Yazısı devam ederken, Gwyneth hayatındaki bir sonraki bölüm için bazı hedeflerini paylaştı. Yavaşlamak istiyorum, dedi. “Biraz geri çekilmek istiyorum. Çevremi küçültmek istiyorum. Akşam yemeğini daha çok pişirmek istiyorum. Yanlış anlamaların anlayışa dönüştüğünü görmek isterim. Beni korkutsa da kocama içimdeki en derin yeri açmaya devam etmek istiyorum. Sadece duşta bile olsa daha çok şarkı söylemek istiyorum. Benimle olumsuz bir deneyim yaşayan herkese üzgün olduğumu söylemek isterim. Kendimi tam olarak kabul etmek istiyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/gwyneth-paltrow-string-bikini-50th-birthday-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir