Gwen Stefani ve Blake Shelton Oğullarıyla Paskalya’yı İşaretledi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Gwen Stefani


Galeriyi görüntüle

Gwen Stefani ve Blake Shelton Paskalya hafta sonunun bir aile ve arkadaşlar ilişkisi olmasını sağladı! “Don’t Speak” şarkıcısı, eski sevgilisiyle paylaştığı üç oğluyla Kutsal Cumartesi’yi kutlayan süperstar çiftin kliplerini paylaşmak için 17 Nisan Pazar günü Instagram’da paylaştı. Gavin Rossdale: Kingston15, Zuma13 ve Apollon7. Karma aile, özel günü kutlamak için bir kilisede mum yaktı ve çiftin en yakın arkadaşı carson daly katıldı!

Gwen, sallanan desenli bir gömlek, grafik baskılı tozluklar ve büyük siyah yağmur çizmeleriyle etkinliğe ticari marka stilini getirdi. Kendine özgü platin sarısı saçlarını üstten bir düğümle kapatarak, neredeyse makyajsız hale gelerek doğal güzelliğinin sahneye çıkmasına izin verdi. Blake koyu renk bir ceket ve flanel bir gömlek giyerken, üç oğlan da ılık hava için giyinmişti. Başka bir sevimli çekimde Gwen, Carson’la rustik bir kilisenin önünde poz verdi.

Gezi, Blake’in Paskalya Tavşanı gibi giyinip kendini utandırmaya karar vermesinden bir gün önce geldi. Country şarkıcısı, 17 Nisan Pazar günü devasa pembe bir kostümle Paskalya Tavşanı gibi giyindiği komik bir video paylaştı. Klip, tavşan topluluğundaki yetişkin adama histerik bir şekilde gülen insanların seslerine köşeyi dönerken iki köpeğin arkasında bir koridorda yürürken gösterdi. “Herkese mutlu paskalyalar. Rica ederim,” diye saçma sapan klibi yazdı. Gwen, klibi kendi Instagram hesabından da paylaştı.

Temmuz 2021’de evlenen çift, her zamankinden daha da güçleniyor. Gwen, Blake’in yakın zamanda yaptığı konser turuna bile katıldı. “Hollaback Girl” hit yapımcısı, birkaç hafta önce San Diego’daki durağı için siyah kısa bir üst, kısa şort ve file çoraplar içinde etkilemek için giyinmişti. Blake ile düet yapmak için sahneye bile çıktı!

Gwen ve Blake, Blake’in 1.500 dönümlük Oklahoma çiftliğinde, Carson tarafından yönetilen ve üç oğlunun katıldığı bir düğünde evlendi. Ancak Gavin düğünde değildi. Kaynaklar anlattı HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, Gavin ve Gwen’in “çocuklar dışında bir ilişkisi yok” ve “mümkün olduğunca az iletişim kuruyorlar”.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/17/gwen-stefani-blake-shelton-kingston-zuma-apollo-easter-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir