Gwen Stefani Son Bölüm İçin ‘The Voice’da Blake Shelton’ı Destekliyor – Hollywood Life


blake shelton gwen stefani


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Trae Patton/NBC

Gibi Ses 23. sezon da sona erdi Blake Shelton’ın şovda görev süresi. Kocasının son bölümünde desteğini göstermek için, Gwen Stefani bir video mesajı gönderdi ve çekimler sırasında Blake’e aşık olmaktan bahsetti. Ses.

Gwen final videosunda, “Gösteriye ilk geldiğimde, hayatlarımız bu paralel yıkımı yaşıyordu ve sonra bildiğiniz bir sonraki şey, Blake ve ben kanka oluyoruz ve aşık oluyoruz,” dedi. “Ruh eşimi bulmak için, duygulanmadan bunun hakkında konuşmak bile benim için zor.”

blake shelton gwen stefani
Blake ve Gwen “The Voice”ta. (Trae Patton/NBC)

Devam etti, “Yirmi üç sezon boyunca insanların hayatlarını gerçekten değiştirdi. Ses devam edecek ama Blake’in mirası sonsuza kadar orada olacak… Ses Blake Shelton ile tanışmamın sebebi bu ve ondan sonra hayatım tamamen değişti. Blake, harika bir final yap. Seni seviyoruz ve evde görüşürüz.”

Gwen’in video mesajını izledikten sonra Blake, kendisinin ve Gwen’in inanılmaz aşk hikayeleri hakkında haftada en az bir kez konuştuklarını itiraf etti. Gwen ile tanışmanın “hayatımda başıma gelen en harika şey” olduğunu söyledi.

Blake ve Gwen tüm ilişkilerini Ses, ikisi de şovda koçken tanışıp aşık oldukları için. Blake, 2011’deki açılış sezonundan bu yana gösterinin bir parçası olsa da, Gwen ilk kez 2014’te 7. sezonda göründü. Ancak 2015’te 9. sezona kadar ikili romantik bir bağ kurdu. O sırada, Blake yakın zamanda boşanmıştı. miranda lambertve Gwen boşandıktan sonra yeni bekardı. Gavin Rossdale. Karşılıklı kalp kırıklıkları nedeniyle bağ kurdular ve kısa sürede bir çift oldular.

Beş yıllık flörtün ardından Blake, Ekim 2020’de Gwen’e evlenme teklif etti ve ertesi Temmuz’da evlendiler. Ekim 2022’de Blake ayrılma kararını açıkladı. Ses 23. sezon sona erdiğinde. Blake, müzik kariyerine ve diğer iş projelerine odaklanmanın yanı sıra, gösteriden ayrıldıktan sonra Gwen ve ailesine daha fazla zaman ayırmak istediğini de söyledi. Şarkıcıyla ciddileştiğinden beri Gwen’in üç oğluna üvey baba olarak adım attı.

Ancak Gwen, geri dönme planlarını çoktan duyurdu. Ses. 24. sezonda teknik direktör olarak kırmızı koltuğuna geri dönecek. Reba McEntire, Niall Horan, Ve John efsanesi. Bu, 12, 17, 19 ve 22. sezonlarda da yer aldığı için Gwen’in şovdaki 7. koçluğu olacak.

Blake epey koştu Ses, şu ana kadar koçluk yaptığı 22 sezonun 9’unu kazandı. 23. sezon finalinde, Blake’in yarışmada kalan iki sanatçısı var: NOIVAS Ve Grace Batı. Diğer üç sanatçıyla karşı karşıyalar — D. Pürüzsüz (Takım Kelly Clarkson), üçlü sorelle (Takım Rapçi Şans), Ve Gina Miles (Niall Takımı) — finalde. 22 Mayıs’ta yayınlanan bölümde son bir kez Amerika’nın oyları için sahne alan beş sanatçı, final bölümünün sonunda kaderlerini öğrenecekler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/gwen-stefani-blake-shelton-the-voice-final-episode/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir