Gwen Stefani, Oğlunun 16. Doğum Günü’nü Gerileme Fotoğrafıyla İşaretledi – Hollywood Life


Gwen Stefani oğlu Kingston


Galeriyi görüntüle

Gwen Stefani en büyük oğlunu duş alıyor, Kingston, 16. yaş günü için sevgilerle! 52 yaşındaki pop şarkıcısı, Kingston’a sevimli bir geçmişe ait özçekim ile harika bir doğum günü dilemek için Instagram’a gitti. “Bunu gerçekten yazdığıma inanamıyorum ama…. İlk doğan oğlum @kingsrossdale_ için çok mutlu bir 16. doğum günü,” yazısına başladı. “Dua ettim ve tüm hayatım boyunca anne olmak için bekledim – Tanrı beni senin olmam için seçtiği için çok şanslıyım… çok sevildin ve sonra ne olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz!! iyi olacağına dair bir his var!! seni seviyorum anne (gx)”

Gwen’in eski kocası, Gavin Rossdale56 yaşındaki oğlu da bir doğum günü anısını paylaştı, ancak esmer saçlı gencin daha yeni bir fotoğrafıyla. “İyi ki doğdun tatlı 16 kingston, hayatımı sonsuza kadar değiştirdin ve bir daha asla eskisi gibi olmayacağım,” diye fışkırdı. “Sen bir ışık gücüsün. kadim bir ruh gibi çiçek açtın. olacaklar için heyecanlıyım. Büyük bir gurur ve heyecanla izliyorum.”

Gwen ve Gavin de oğulları paylaşıyor Zuma13 ve Apollon8. 2002 ile 2016 yılları arasında evlendiler. Gavin 29 yaşındaki oyuncuyla çıkıyor. Courtlyn Cannan yılın başından beri. Öte yandan, Gwen country crooner’a geçti. Blake Shelton45 yaşında, boşandıktan kısa bir süre sonra onunla Temmuz 2021’de evlendi.

Gwen ve Gavin, çocuklarının fotoğraflarını sık sık paylaşmazlar, bu nedenle doğum günü haraçları hayranlar için nadir bir zevkti. Gwen en son Haziran 2021’deki bir Babalar Günü gönderisi için oğullarının fotoğraflarını çevrimiçi olarak paylaştı. “Tanıdığım en cömert, sabırlı, sevecen komik adamın babalar günü kutlu olsun – seni çok seviyoruz” diye bir atlıkarıncanın altına yazdı. erkek çocuklarına Blake’i ve onun da dahil olduğu birkaç özçekimi gösterdi.

Blake’in biyolojik çocuğu yok ama üvey baba olmayı gururla benimsiyor. “Babamın bana verdiği örnek şuydu: [child] dikkate bile alınmadı [in a romantic partnership]. Üç oğlunuz mu var? Mükemmel!” söyledi İnsanlar Şubat ayında Gwen’in ailesine katılma hakkında. “Beni babam büyüttü. Bunu yapabilirdim. Neye kaydolduğumu bilmiyordum, ama tamamen kaydolmak üzereydim. Ve her gün çocuklara Gwen’e aşık olduğum kadar aşık oldum.”

Şubat 2021’de, takip etmesi gereken bir model olarak gördüğü bir üvey babası olduğunu da söyledi. “Bilmiyorum eğer [being a stepdad is] biyolojik bir ebeveyn olmaktan daha zor veya daha zor. Hayatımda kahramanlarımdan biri olan bir üvey babam var” dedi. Kimo ve Heather ile Yolculuk. “Üvey babamı seviyorum ve o benim için bir baba gibi, bu yüzden hayatımda bunu nasıl yapacağım ve nasıl bir üvey baba olmak istediğim konusunda iyi bir ilham kaynağım var.”

Blake, Kingston’a çevrimiçi olarak mutlu bir doğum günü dilemedi, ancak üvey oğlunu ve üvey baba rolünü her gün kutladığı bir gerçek. Kesin olan bir şey var: Kingston’ın üç gururlu ebeveyni var.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/27/gwen-stefani-son-birthday-throwback-photo/

Yorum yapın

SMM Panel