Gwen Stefani, Kendisinin ve Blake Shelton’ın Yeni Yıl Kararını Açıkladı


Yeni bir yılın başlangıcı beraberinde ikinci şansları da getirir.

Ve ikinci bir şans tam olarak ne Gwen Stefani iş ona ve kocasına gelince umut ediyor Blake Sheltonadlı kullanıcının en son eğlence etkinliği.

“Sanırım kararım, kendimi bahçıvanlık konusunda daha fazla eğittiğimden emin olmak olacak çünkü bu, Blake ile yeni hobim,” diye özel olarak 13 Aralık’ta paylaştı. E! Haberler. “Ve bu yıl bahçıvanlık konusunda başarısız bir yıl geçirdik. Demek istediğim, bize karşı pek çok şey vardı.”

53 yaşındaki adamın açıkladığı gibi, “Bir kuraklık vardı, öyle oldu. Ama daha akıllı olacağız ve gelecek yıl biraz başarı elde edeceğiz.”

Bahçıvanlıkta başarı, Gwen’in oğullarının üvey babası olan Blake’in bir özelliğidir. Kingston16, Zuma14 ve Apollon8, eski kocasıyla paylaştığı Gavin Rossdale– kesinlikle sabırsızlıkla bekliyor, şaka yollu ekledi, “Yemeği kullanabilirim, sana bunu söyleyeceğim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358302/gwen-stefani-reveals-her-and-blake-shelton-s-sweet-new-hobby-and-new-year-s-resolution?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir