Gwen Stefani Güzelliği İçin Bir Bikini Üstü ve Şortunu Sallıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Gwen Stefani


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Snorlax/MEGA

Gwen Stefani güzellik serisi GXVE Beauty için yeni bir lansman için kırmızı ipli bikini üstü ve kısa kot şortla cızırdadı. 52 yaşındaki şarkıcı ve iş kadını, 27 Haziran’da Instagram sayfasında kıyafetlerinin fotoğraflarını paylaştı ve sol eli kalçasında poz verirken kendinden emin görünüyordu. No Doubt kurucusu, manşetli şortların altına bir çift file çorap giydi ve görünümü siyah, beyaz, ten rengi ve lacivert suni kürk ceketle eşleştirdi. Birkaç kat altın kolye ve bilezikle aksesuarlarını tamamlamış ve eğlenceli görünümünü bir çift kahverengi kovboy çizmesi ile tamamlamış.

Ayna özçekimi olan ikinci bir fotoğrafta, Gwen sağ eli kalçasında file çorap, etek ucundan inçlerce saçaklı siyah deri yüksek belli şort, örgü kumaşla kaplı siyah bir sutyen ve siyah bir sutyen ile poz verdi. ceket. Bu sefer beyaz ve gümüş takılarla aksesuarlarla süsledi ve sinirli görünümünü diz üstü deri çizmelerle eşleştirdi. Birden fazla kırmızı üst ve iki çift açık mavi kottan oluşan çeşitli kıyafet seçeneklerinden oluşan bir elbise rafının yanında durdu. İlk fotoğrafındaki kürk ceket arka planda asılıydı. En son lansmanımız için sette hepsi @gxvebeauty ile göz kamaştırdı,” diye iki resme başlık yazdı.

Şarkıcının kıyafetlerinin kamera arkası, yeni lansmanı için saç ve makyaj görünümünü tanıttıktan üç gün sonra geldi. Gwen kendine özgü platin sarısı saçlarını şık bir at kuyruğunda taktı ve at kuyruğunun ikinci yarısını, imzası olan kırmızı suratıyla eşleşen koyu kırmızıya boyadı. Gözleri, gri göz farı ve koyu göz kalemi ile güzel bir şekilde çerçevelenmişti. Selfie’ye üç kırmızı dudak yazdı ve makyaj markasını etiketledi.

Gwen, Mart ayında “ver” olarak telaffuz edilen GXVE’yi piyasaya sürdü ve 1997’de kendi makyajını uyguladığı bir videoyla Şubat ayında heyecan verici yeni iş girişimini duyurdu. Videonun ilerleyen bölümlerinde, 2022’de başkasının makyajını yaptı ve eskiden makyaj yaptığını açıkladı. California, Anaheim’da bir makyaj sanatçısı “Demek anlaşma bu arkadaşlar. Anaheim’daki alışveriş merkezinde çalışırdım. Beni herhangi bir eğitim almadan tezgahın arkasına koydular… hayatımın en güzel zamanlarından biriydi çünkü sadece iyi hissetmek isteyen insanlara makyaj yapmak zorunda kaldım” dedi. geri çağrılan.

Üç çocuk annesi de kırmızı rujun onun “takıntısı” olduğunu kaydetti. O ekledi, “İlk kez denediğimi hatırlıyorum. Geleceği gördüm, sanki hayatımın bir sonraki sonsuza kadar böyleydim.” Erin SatışGXVE’nin baş pazarlama yetkilisi şunları söyledi: WWD güzellik markasının dudak sektörünün “önemli bir kategori olarak ortaya çıktığını” söyledi. Markanın Sephora.com’da satışa çıktığı ilk haftasında Gwen’in kırmızı rujları “Original Me” ve “I’m Still Here” tamamen tükendi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/28/gwen-stefani-bikini-top-shorts-beauty-line-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir