Gwen Stefani, Blake Shelton ile The Voice Koçluğuna Geri Dönüyor


O sadece yerini geri alan bir kız Ses.

Gwen Stefani onaylandı TikTok 13 Mayıs’ta koç olarak geri döneceğine dair video Ses bu sonbahar, yani o ve kocası Blake Shelton Aşklarını ateşleyen NBC şarkı yarışmasının setinde yeniden bir araya gelecekler.

Neon yeşili kapüşonlu bir kapüşonlu giydiği ve kendisinin “Grace Kelly” şarkısını söylediği bir video yayınladı. Mikazincire Blake’ten katılarak ve John efsanesi “Bu sonbaharda #TheVoice’da Koç olacaksanız #düet yapın” yazıyordu.

Blake, gösterinin 2011’de başlamasından bu yana koçluk yapıyor ve Gwen 2014’te yedinci sezon için katılıyor. Yıllar geçtikçe ortaya çıktı ve en son 19. sezonun Aralık 2020’de sona ermesinden sonra ayrıldı. 15 yaşındaki yarışmacısı olduğunda yüksek bir notla bitirdi. Carter Rubinşovu kazandı.

Gwen ve ülke yıldızı aşkı buldu Ses, Blake’in temsilcisi E’yi onaylıyor! 2015’te çıktıkları haberi. İkili, Ağustos 2021’de Blake’in Oklahoma çiftliğinde evlendi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330993/gwen-stefani-returning-to-coach-the-voice-with-husband-blake-shelton?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın