Gwen Stefani, 2022 Met Gala’da Neon Yeşili İçinde Gerçekten Lüks


Gwen Stefani sadece neon yeşili sallanan bir kız.

52 yaşındaki oyuncu, 2 Mayıs’ta New York’ta düzenlenecek 2022 Met Galası’na kusursuz bir şekilde limon yeşili bir kıyafet giydi.

Gwen halıda kocası olmadan yürüdü Blake SheltonGwen’in görünüşü, 2021 gelinliklerini de yaratan Vera Wang tarafından tasarlandığından, henüz yıldızlarla dolu bir ilişkiye katılmamış olan Gwen’in ruhu bir şekilde oradaydı.

Şarkıcı, uzun sarı saçlarıyla ışıltılı görünümünü tamamladı ve hatta bu etkinlik için kendi GXVE Beauty serisinden ten rengi rujları kullanarak kendi makyajını yaptı. Daha fazla 2022 Met Gala kırmızı halı gelenini burada görün.

Gwen en son 2019’da “Camp” teması için taşlı bir Moschino kıyafeti giyerek Met Gala’ya katıldı. O yıl, Halkın Seçimi Ödülleri’nde Moda İkonu Ödülü’nü kabul etti.

“Moda için bir ödül aldığım bu noktaya gelmek” dedi o zamanlar, “gerçeküstü bir şey ve sadece kim olduğuna sadıksan ve kendi tutkunu takip edersen o kadar tuhaf olduğunu kanıtlıyor. şeyler olabilir.” Gwen ekledi, “Modayı seviyorum. Benim için asla eskimez.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329131/gwen-stefani-is-truly-luxurious-in-neon-green-at-2022-met-gala?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın