Güzellik Çantanızda Olması Gereken 15 AAPI’ye Ait Güzellik Markası


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Henüz bilmiyorsanız, Mayıs AAPI Miras Ayıdır. AAPI topluluğunu destekleyen kar amacı gütmeyen kuruluşlara bağış yapmak veya Asya’ya ait markalardan alışveriş yapmak gibi bu ayı onurlandırmanın pek çok farklı yolu var. Bizim gibiyseniz ve yeni güzellik ve cilt bakım ürünlerini keşfetmeyi seviyorsanız, yeni favori ürünlerinizden bazılarını bulmak için AAPI’ye ait güzellik markalarını denemenin tam zamanı.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, şanslısınız! Bu yıl, AAPI’ye ait güzellik ve cilt bakımı markaları bir araya geldi ve büyük bir işbirliği için işbirliği yaptı. AAPI Çok Satanlar Güzellik Koleksiyonu. Koleksiyon kutusunda Cocokind, Fable & Mane, Glow Recipe, JINsoon, Hero Cosmetics, Live Tinted, Mount Lai ve Tower 28 Beauty’den sekiz ürün bulunuyor. Her bir ürün tam boy, bu da harika. Ayrıca, satın alınan her kutudan 10 ABD Doları, AAPI kar amacı gütmeyen kuruluşlara bağışlanacaktır.

Güzellik toplama kutusuna ek olarak, AAPI’ye ait 15 güzellik markasını ve en kısa sürede rutininize eklemek isteyeceğiniz ürünleri bir araya getirdik. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330731/15-aapi-owned-skincare-and-makeup-brands-that-should-be-in-your-beauty-bag?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın