Güzel Paris Teklifi Resmini Gör – Hollywood Life


Rock’çı prenses, sevgilisinin Eyfel Kulesi’nin önünde diz çöktüğünü ortaya çıkardı!

Tebrikler sırayla avril lavigne37 ve Güneş Modu, 35! Rock’çı prenses 7 Nisan Perşembe günü Instagram’a giderek Mod ile 27 Mart’ta Paris’te nişanlandığını duyurdu! “What the Hell” şarkıcısı, arka planda Eyfel Kulesi ile evlenmesini isteyen Mod’un diz çökmüş güzel bir siyah beyaz fotoğrafını paylaştı. Fransızca yazılan Avril, tatlı fotoğraf albümüne “Evet, seni sonsuza kadar seveceğim!” başlığını attı.

Mod ayrıca, büyük günü anmak için Instagram’da bir dizi iç açıcı fotoğraf paylaştı. Şiir şeklinde yazdığı başlığında, Avril’e eşi olmasını isteyeceği günün hayalini kurduğunu açıkladı. Ve rüyada, Paris’te de gerçekleşti! Müzisyen ekledi, “Gözlerine bakarken tek dizimin üzerindeydim. Sözlerimin anlatamayacağı kadar güzelsin. Elini tuttum + son bir nefes aldım… Benimle evlenir misin dedim. + “evet” dedi.

Avril, “Şimdiye kadar isteyebileceğim en mükemmel, romantik teklifti” dedi. İnsanlar. “Seine Nehri’nde bir teknede Paris’teydik. Bir kemancımız, şampanyamız ve güllerimiz vardı. Zaman durmuş gibiydi ve o anda sadece ikimiz vardık.” Romantik bir teklif hakkında konuşun!

Avril, Instagram fotoğraf albümünde muhteşem nişan yüzüğünü sergiledi. Hatta Mod’un kendisine söylediği ilk kelimelerin kazındığını söyleyerek çıkışa bile gitti: “Merhaba Simge.” “En başından beri kalp şeklinde bir pırlanta istediğimi biliyordu çünkü tanıştığımız gün kalp şeklinde taşlı yüzükler takmıştık. O zamandan beri onları her gün takıyoruz, bu yüzden kalp şeklinde bir nişan yüzüğüne sahip olmak için uygun olan tek şey. Onu çok seviyorum.”

Avril, tanışır tanışmaz Mod’un “tek” olduğunu düşünmesine ve son albümü üzerinde birlikte çalışmaya başlamasına rağmen teklifin “tamamen bir sürpriz” olduğunu söylemeye devam etti. Aşk Sux. “Stüdyoda yazıp birlikte çalışmaya başladığımız ilk haftadan itibaren çok güçlü, durdurulamaz bir bağımız olduğunu biliyordum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/avril-lavigne-engaged-mod-sun-engagement-ring-photo/

Yorum yapın