Güzel Olduğum Yaz Zaten 2. Sezon Güncellemesi Var


Bu yaz şimdiden güzel görünüyor!

Sezon bir Güzelleştiğim Yaz 17 Haziran’da küçük ekranlarımıza geliyor. Ama sevgiliyi görmeden önce Jenny Han Prime Video, diziyi ikinci sezon için yeniledi.

Yıldızların çok kuşaklı draması lola tung, Jackie Chung, Rachel Blanchard, Gavin Casalegno ve Christopher Briney, dizinin açıklamasına göre “bir kız ve iki erkek kardeş arasındaki aşk üçgeni, anneler ve çocukları arasında sürekli gelişen ilişki ve güçlü kadın arkadaşlığının kalıcı gücü” hikayesini anlatıyor. “İlk aşk, ilk kalp kırıklığı ve o mükemmel yazın büyüsü hakkında bir büyüme hikayesi.”

Gösteri sorumlusu Han da bizim kadar heyecanlı ama aynı zamanda şaşırmıyor.

“Uyum sağlamaya karar verdiğimde Yaz televizyon için, anlattığımız hikayeyi onurlandırmak için birden fazla sezona ihtiyacımız olacağını biliyordum” dedi ve “Birinci sezonun galasından önce ikinci bir sezon alımı almak en çılgın hayallerimin ötesinde.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333866/the-summer-i-turned-pretty-already-has-a-season-2-update?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel