Güzel Bir TV Programına Dönüştüğüm Yazın Yaptığı En Büyük 9 Değişiklik


Bir yaz her şeyi değiştirebilir, 13 yazdan sonra neler olabileceğini hayal edin.

Okuyucuların sonunda görmek için bu kadar beklemesi gerekiyordu. Jenny Han2009 romanı Güzelleştiğim Yaz TV dizisine uyarlanacak. Belly arasındaki aşk üçgenine odaklanan reşit olma draması (lola tung) ve Conrad kardeşler (Christopher Briney) ve Yeremya (Gavin Casalegno), yazları Cousins ​​Beach’te birlikte geçirerek büyüdüğü, prömiyerini 17 Haziran’da Amazon Prime Video’da yaptı.

Pilot bölümü yazmanın yanı sıra, Han yardımcı program sorumlusu olarak görev yaptı ve kitaptan nelerin kalacağı ve nelerin kesileceği konusunda önemli kararları verdi. Neyse ki, sevgililerinden hiçbirini öldürmek zorunda değildi ve kaynak materyalin o hülyalı, hüzünlü ve büyülü aurası, yazarın hedefi olan ekrana tam olarak yansıyor.

Han, E’ye “Bulduğun bir madalyon gibi hissetmesini istedim, açıyorsun ve içinde bu resim var” dedi. Haberler. “Bu bir hatıra, ama aynı zamanda yankılanan, güncel ve ham hissetmesini istedim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334852/here-are-the-9-biggest-changes-the-summer-i-turned-pretty-tv-show-made-to-the-book?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel