Güvertenin Altında Tyler Walker, Ebeveynlere Çıkma Konusunda Açılıyor


“Hiçbir şey kavgaya dönüşmeden veya herhangi biri belirli şeylere üzülmeden ailemle nasıl başa çıkılacağı konusunda gerçekten yol gösterici bir ışık oldu” diye paylaştı.

Şimdi Tyler, kendisinin ve ailesinin karşılıklı anlayış yolunda olduğundan emin olduğunu söylüyor. “Bence hepimiz doğru yönde ilerliyoruz,” diye ekledi, “ne kadar yavaş olursa olsun, bir yere gidiyoruz.”

Sezon ortasında gösteriye katılan Tyler, yeni bir ilişki içinde olduğunu açıkladı, ancak ne yazık ki aşk yürümedi.

Reality yıldızı ayrılıklarını paylaştı, “İşler pek de yolunda gitmedi”. “Savannah’a yerleşiyor ve yatçılık benim seçtiğim hayat oldu, bu da her seferinde beş ay evden uzakta olmak anlamına geliyor, bu yüzden uzun mesafeli bir ilişki kurmak çok zor.”

Çıkmak için mücadele eden diğerlerine tavsiyesine gelince? “Kendine öncelik ver,” diye cesaretlendirdi Tyler. “Daha mutlu ve daha rahat olabilmek için kim olursa olsun ona açılmak istemenizin nedeni sizsiniz. Bu durumda kendinizi rahat hissetmiyorsanız veya hazır değilseniz, henüz yapmayın. Bunu başkasının değil, kendi şartlarınıza göre yaptığınızdan emin olun.”

güverte altı Pazartesi günleri saat 20:00’de Bravo’da yayınlanıyor.

(E! ve Bravo, NBCUniversal ailesinin bir parçasıdır)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367832/lessigreaterbelow-decklessigreater-s-tyler-walker-shares-%22difficult%22-experience-of-finally-coming-out-to-his-parents?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir