Güvertenin Altında Fraser, Kaptan Sandy Dövüşünden Sonra “Beni Ateşle” Diyor


Fraser Olender tekneyi sallamaktan korkmuyor.

Bu, bu konuda çok net olan bir şey gizlice göz atmak de güverte altıChief Stew’in Kaptan’la hararetli yüzleşmesinden sonra başlayan 13 Şubat’taki bölüm Sandy Esneme. Sert konuşma, Sandy’nin iç ekibi işinde tembellik yapmakla suçlamasını ve Fraser’a Stew dahil takımını savunmaya çalıştığında “konuşmayı bırakmasını” söylemesini içeriyordu. Alissa Humber.

Önizlemede “Daha kötüsü ne bilmiyorum, bana konuşmayı kesmemi mi yoksa ekibimin hiçbir iş yapmadığını söylemesini mi söylüyor,” diyor. “İş yaptığımızı biliyorum.”

Bravo yıldızı, “Gerçekten şoktayım” diye ekliyor.

Bu arada Sandy, gemide kanunları koyduğu için hiç pişmanlık duymuyor. , Kaptan için doldururken Lee Rosbach.

Sandy bir itirafta “Çok fazla deneyimim var, bu işi 30 yılı aşkın süredir yapıyorum. Mürettebatımdan pozisyonlara ve liderlerine saygı duymasını bekliyorum” diye açıklıyor. “Emir komuta zincirine saygı göstermelisiniz. Kaptan Lee için orada olmak önemlidir, ancak Alissa ve Fraser’ın otoriteye kesinlikle saygı duymaması çok sinir bozucu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364416/lessigreaterbelow-decklessigreater-s-fraser-olender-says-%22fire-me%22-after-heated-fight-with-captain-sandy-yawn?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir