Güvertenin Altında Ben & Leigh-Ann Sonunda Buharlı Önizlemede Buluştu


Tekne sallanıyorsa, kapıyı çalma.

Sosyal medyada aylarca flört ettikten sonra, güverte altı gemici Ben Willoughby ve güveç Leigh-Ann Smith sonunda Bravo serisinin 20 Mart 10. sezon finalinin bir önizlemesinde fizikselleşiyor. Ancak bağlantı, kovulan Stew için kötü haber anlamına gelebilir. camille kuzuBen’in bu sezon devam eden kayıkçılıkları sırasında iletişim halinde olduğu.

13 Mart bölümünün sonunda yayınlanan teaser, iki yatın tutkuyla öpüştüğünü ve Ben’in bir itirafta “Bir yanım ‘Anı yaşa’ gibi olduğunu itiraf ediyor. Camille ile bir unvanım yok.Ne olacağını neden görmüyorsun?”

Gece yüzmenin tadını çıkardıktan sonra, Ben ve Leigh-Ann’in bir kulübeye girdikleri ve Ben’in yatak odasının kapısını kameralara kapattığı görülüyor.

Daha sonra, Ben ve Leigh-Ann, iş arkadaşları Bosun ile bir minibüs yolculuğu sırasında öpüşürken Ross McHarg ikiliyle dalga geçiyor, “Hadi doğrudan anal’a geçelim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367836/lessigreaterbelow-decklessigreater-s-ben-and-leigh-ann-finally-hook-up-in-steamy-preview-amid-his-boatmance-with-camille?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir