Güvertenin Altında: Alissa Humber, Ross-Katie Aşk Üçgenine Hitap Ediyor


Alissa Humber mutlu bekar bir güveçtir.

bu güverte altı star, Bosun ile flört ettikten sonra aşk üçgeni konuşmasını kapatıyor Ross McHarg Deckhand ile devam eden aşkının ortasında Katie Glaser sevilen Bravo serisinin 10. sezonunda.

Alissa, E’ye özel olarak “Ben buna aşk üçgeni demezdim” dedi! Haberler. “İşteyken tamamen işime odaklanıyordum. Kesinlikle kimseyle flört etmeye ya da sevişmek için bir köşeye kaçmaya filan çalışmıyordum.”

30 Ocak’taki programda Ross, bir grup yemeği sırasında Katie’nin önünde sarhoş bir şekilde Alissa’ya asıldı ve Katie’nin öfkelenmesine neden oldu.

Alissa, Ross’un flörtüne neden karşılık verdiğine gelince, “Dışarı çıktığımız gecelerde, ikimizin de karmaşık bir şey istemediğine ya da birini korkunç bir ev hapsine falan sokmak istemediğine dair bir anlaşmaya vardık. Bence Ross kesinlikle açık ilişkilerden hoşlanıyor. çok eşli ilişkiler ve bununla ilgilenen başka biri olarak, ‘Tamam, başka insanlarla flört etmen umurumda değil’ gibi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364151/lessigreaterbelow-decklessigreater-s-alissa-humber-sets-the-record-straight-on-the-ross-katie-love-triangle?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir