Güverte Kaptanı Sandy’nin Altında Fraser’ın “Öğrenecek Çok Şeyi Var” Diyor


Türkiye’deki ilk erkek Chief Stew olmasına rağmen güverte altı Tarih, Fraser Olender hala bir iki şey öğrenebilir.

En azından öyle Kaptan Sandy Esneme çok sevilen Bravo serisinin 10. sezonunda Fraser’la çalıştıktan sonra düşünüyor – özellikle de yönetim tarzı söz konusu olduğunda.

“Bence, Fraser’ın arkadaşlık ve liderliği nasıl ayıracağı konusunda öğreneceği çok şey olduğunu düşünüyorum,” dedi özel olarak E! Haberler. “O harika. İlk kez Şef Stew olarak görev yapıyor, bunu kabul etti.”

Ekip üyelerine, özellikle de Stew’e karşı daha sert davranma konusunda bu sezon Fraser ile zaten bir kez karşılaşmış olmak camille kuzu 16 Ocak’taki bölümde işini kaytardığı için kovulmadan önce — Sandy ekledi, “Lider, kişilikler arasında gerçekten örülü olmalı ve bu ince çizgiyi kumda tutmalı. Arkadaşlık ve liderliği geçemezsiniz ve bu zor. “

Bu gelecekte gelebilir, “Bunu bir sezonda öğrenmiyorsunuz – muhtemelen şef olarak ikinci sezonunuzda öğrenmiyorsunuz – ama zamanla öğreniyorsunuz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362502/lessigreaterbelow-decklessigreater-s-captain-sandy-yawn-says-fraser-olender-%22has-a-lot-to-learn%22-as-chief-stew?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir