Güverte Altında Sezon 10 Fragman Kaptan Lee’nin Son Yolculuğuna İlişkin İpuçları


Güverte altında kilometre taşı olan 10. sezonuna yelken açmaya hazırlanıyor.

Bravo serisi, 21 Kasım’da başka bir açık deniz macerası için geri dönüyor ve Kaptan Lee Rosbach İlk bakış fragmanında, hayranların “yeni bir yer, yeni tekne, yeni mürettebat” görmeyi bekleyebileceklerini söylüyor [and] yeni her şey.” Ve gerçek Güverte altında Bu yeni ekip, heyecan verici tuhaflıklardan paylarına düşeni almaya hazır.

Rosbach’a katılan yeni isimler arasında Şef Rachel Hargrove ve Şef Yahni Fraser Olender Bu sezon Bosun Ross McHargYahniler Hayley De Sola Pinto’nun fotoğrafı. ve Alissa HumberGüverte/Güveç Camille Kuzu ve Güverteciler Tony Duarte, Katie Glaser ve Ben Willoughby.

Sezonun açıklamasında, “Kristal berraklığında suları ve çarpıcı biçimde sivrilen dağları olan tatlı St. Lucia adasında yer alan Pitons, en seçici konukları bile heyecanlandıracağından emin.” “Türkiye’nin en büyük motorlu yatında Güverte altında Tarih, mürettebat, 197 ft’lik lüks, devasa St. David gemisinden etkilenir, ancak daha büyük bir tekneyle daha büyük sorunların ortaya çıktığını çabucak öğrenir.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350597/below-deck-season-10-trailer-hints-at-captain-lee-rosbach-s-final-charter?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir