‘Güverte Altı Yelkenli Yat’ın Papatyası Gabriela’nın Bırakma Tehdidine Tepki Veriyor – Hollywood Life


Baş Hostes hiçbir şey anlamaz, özellikle de yapılacak işler varken saçma sapan dramalar! Papatya Kelliher ile ilgili Güverte Altı Yelkenli Yat katıldı HollywoodYaşam Bravo şovunun drama dolu bu sezonunu tartışmak için IG Live’da ve ekip üyesine tepki gösterdi Gabriela Barragan‘ tüzüğü bırakmak için son tehdit. “Oldukça şaşırdım,” diye itiraf etti Daisy. “Herkes, ‘Daisy çok dikkatli bir yaklaşım benimsiyor’ gibi ve aslında birkaç kez sordum. Sözleşmeden sonra onlarla konuşacağımı söyledim ve Ashley ve Gabriela’ya ‘Peki kiralama nasıl gitti?’ diye sordum. Onlar da ‘Harikaydı’ dediler. Şikayetlerini dile getirmelerini istedim, herhangi bir sorunları olup olmadığını sordum ve ‘Hayır, gerçekten iyi çalıştığını düşünüyoruz’ dediler. Ben de ‘Tamam tatlım, devam edelim’ dedim.”

Aynı zamanda Daisy, Marcos, Gary ve Colin’in Gabriela ve Ashley’nin devam eden kavgaları ve sorunları hakkında kendisine geldiklerini açıkladı. “İşime kötü bakıyordum. Her sorduğumda ‘hiçbir şey’ dediler. Ben de Ashley’nin kulübesine girdim ve “Bana her şeyin harika olduğunu söyleme” dedim. Direkt olman ve bana neler olduğunu anlatman gerekiyor,'” diye açıkladı Daisy.

'Güverte Altı Yelkenli Yat'ın Papatyası Gabriela'nın Bırakma Tehdidine Tepki Veriyor – Hollywood Life
‘Güverte Altı Yelkenli Yat’tan Daisy Kelliher. (Bravo’nun izniyle)

Dublinli HL’ye Ashley’nin Gabriela ile olan sorunlarını anlatmaya devam ettiğini ve bırakmayı düşündüğünü söyledi. “Onu çok yaptım. Bu aşamada bundan bıktım, ”diye açıkladı. “Şaşırdım mı? Evet. Çünkü çok cana yakındım. Onlara birkaç kez sordum. Ben de, ‘Neden bana gelemeyecekmişsin gibi hissettiğini bilmiyorum. Sanki ben buradaymışım gibi.”

Dizi bu sezon kesinlikle yatta yer alırken, Daisy bu sezon ekibinden inanılmaz derecede etkilendiğini ve misafirleri için profesyonel kalmaya devam ettiklerini söyledi. “Sanırım gösterimizin bu kadar başarılı olmasının nedeni bu! İşimiz çok garip çünkü sosyalleşme her işin önemli bir yönü ama bu başka bir seviyede” diye açıkladı. “Sosyalleşebilmek ve profesyonelliğinize karışmaması için bu beceri yoğun ve herkes için değil. İnsanlar her zaman ‘Bu küçücük teknede bütün yıl birlikte mi yaşıyorsunuz, çalışıyor ve sosyalleşiyor musunuz?’ Evet, iş bu!”

Bu yılki ekibin “gerçekten güçlü” olduğunu ve hatta “tüzüklerimizin aslında geçen yıldan daha iyi olduğuna” inandığını da sözlerine ekledi. Ancak Daisy, “Kiralıklar ve misafirler etkilenmemiş olsa da, tekneye nasıl davrandığımız, birbirimize nasıl davrandığımız konusunda hala bir profesyonellik var. Mesele sadece o bahşişi ve o harika değerlendirmeleri almak değil, mürettebatın moralinin iyi olması ve güvenli bir çalışma ortamına sahip olmakla ilgili… ve işin bu kısmı, belki de birinin yaralanması veya kovulmasıyla sınırlanmaktı.”

ayarlamak zorunda kalacaksın Güverte Altı: Yelkenli Yat Bu sezon ne olduğunu öğrenmek için Pazartesi günleri saat 20.00’de Bravo’da!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/below-deck-sailing-yacht-daisy-gabriela-quit/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir