Güverte Altı Yelkenli Yat’ın Aşk Pentagon’u Açıklandı


Bu romantik karışıklık yatın sonu iyi olacak.

Ne zaman Güverte Altı Yelkenli Yat üçüncü sezon fragmanı, bir aşk pentagonunun nihai oluşumunu alay etti, bundan ne yapacağımızdan tam olarak emin değildik – ve şimdi sezon finaline yaklaştığımız gerçeğine rağmen, biz hâlâ Parsifal III’te tam olarak neler olup bittiğinden emin değilim. Aşk beşgeni büyük bir aşk damlasına dönüştü.

Bu bloğun merkezinde ilk mat var Gary Kral. Baş mühendis olarak, çekişmedeki asıl adam o Colin MacRae “Bu kızlar, Gary için çıldırıyor” Tom Pearson Kaptan’dan önce de karışımdaydı Glenn Shephard Onu gevşekçe kes. Sonra bayanlar var: baş güveç Papatya Kelliherve hostesler Gabriela Barragan, ashley marti ve Scarlett Bentley.

Oyuncular grubu arasında, tek bir oyuncudan sonra ne olduğunu takip etmek yeterince zor. Güverte Altı Yelkenli Yat bölüm, bütün bir sezonun değeri bir yana. Yani, yardım etmek için buradayız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333704/below-deck-sailing-yacht-it-s-a-boat-time-to-break-down-the-love-pentagon?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel