Güverte Altı: Kaptan Sandy’nin Ateşleme Sonrası Camille ile Durduğu Yer


“Kaptan olduğumda oraya arkadaş edinmek için değil, işimi yapmak için oradayım” diye devam etti. “İnsanları kovmak hiçbir zaman eğlenceli olmadı ama bunu nazik bir şekilde yapmaya çalışıyorum. Bu, bir iş ilişkisini sonlandırdığımız anlamına gelmez. Camille ile arkadaş değilim, arkadaş değiliz. O geldi, ben desteği seviyorum ve sektördeki başka bir meslektaşım gibi. Çok iyi şartlar mı? İyi şartlara bakmıyorum. Mürettebat söz konusu olduğunda çok tarafsız olduğumu söylemeliyim.”

Drama bir yana Sandy, hayranların Camille’i kovmasının son çare olduğuna dair güvence verdi. “Kaptan’a bastığımı hatırla Leeyapmak istediğim son şey mürettebatını kovmak” dedi. Lee Rosbach sağlık sorunları nedeniyle bu sezonun başlarında ayrılacağını belirterek, “Yani bu çok zor bir yol. Ama benim asıl önceliğim müşteri, tekne için en iyisinin ne olduğu. Mutlu mürettebat, mutlu tekne, mutlu müşteri.”

güverte altı Pazartesi günleri saat 20:00’de Bravo’da yayınlanıyor. En dramatik olanı yeniden yaşamak için aşağı kaydırın güverte altı Bravo tarihindeki işten çıkarmalar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362349/lessigreaterbelow-decklessigreater-s-captain-sandy-reveals-where-she-stands-with-camille-post-firing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir