‘Gurur Sesi’ Çalma Listesini Dinleyin – Hollywood Life


'Gurur Sesi' Çalma Listesini Dinleyin – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Bu Gurur! Haziran boyunca, HollywoodYaşam çalışıyor gururun sesiLGBTQ+ topluluğu üyelerinin Pride 2022 çalma listenizde olması gereken şarkıları seçtiği bir aylık bir özellik. Haziran bitiyor olsa da, Onur Ayının ruhu yılın geri kalanında ve sonrasında devam edecek. Olarak gururun sesi odağını, bu ayı kutlayanların bu coşkuyu ve daha fazla kabul ve hoşgörü için savaşma kararlılığını korumalarına yardımcı olmak için değiştiriyor. Bugün ikinci baskıya katılan şarkıcı VINCINT.

VINCINT, “Pride 2022 için tek planım onu ​​ayakta tutmak” diyor. HollywoodYaşam gülerek. “Oynayacağım yaklaşık 16 Gurur var ve şimdiye kadar inanılmazdı, ama bu bir maraton ve ben sadece Jones’lara ayak uyduruyorum. Her zamanki geleneğim, LA Pride’da en iyi arkadaşlarımla gece yarısı margaritaları.

'Gurur Sesi' Çalma Listesini Dinleyin – Hollywood Life
(CANN’in izniyle)

PRIDE ile ilgili bu konserlerden biri, VINCINT’in kuirlere ait esrar grubuyla ortaklığıydı. CAN. Kuzey Amerika’nın önde gelen THC ile karıştırılmış içecek şirketi, Yabani ot haritalarıkenevir tüketicilerinin kenevir ve kenevir ürünleri hakkında bilgi edinmeleri için önde gelen hedef, Gurur Kampanyası esrar alanında kapsayıcılığı ve fırsatı teşvik etmek. Kampanya öne çıktı Patricia Arquette, Gus Kenworthy, Hayley Kiyoko, Sarah Michelle Gellar, ve RuPaul’un Drag Yarışı mezunlar gibi Kornbread, Kerri Colby, Muhteşemve mevcut hüküm süren kraliçe, söğüt hapı.

Bu kampanya için VINCINT, LELAND Hayley Kiyoko’nun yer aldığı bir şarkı için, MNEKve KEŞA Amerika Birleşik Devletleri’nde geçirilen “Gay Deme” yasasının saldırılarına karşı bir toplanma çığlığı için. Gurur ışığın sönmesinin ötesine geçerken, işte VINCINT’in The Sound of Pride için seçtikleri.

“Tat Çok Güzel (Cann Şarkısı)”

Bu yıl Cann ve WeedMaps for Pride ile yaptığım bir kampanya için yadsınamaz bir başarı. Sadece yazın hit şarkısı değil, aynı zamanda radikal kapsayıcılık odaklı bir hareket için bir toplanma çığlığı ve marşı.

Beyonce, “Ruhumu Kır”

O ANNE ve Haziran ayı başladığından beri tam olarak özlediğimiz şey bu. Bu, kötü hislerin ve üzücü anların hesabı ve yeni bir varoluş durumuna geçiştir.

VINCINT, “Yüksek (Ty Sunderland Remix)”

Açıkçası, bunu koymak zorunda kaldım! İyi hissettiren, ‘gün batımında beni dans pistinde öp’ türünden bir şarkı ve herkes biraz daha yükseğe çıkmayı hak ediyor.

'Gurur Sesi' Çalma Listesini Dinleyin – Hollywood Life
Söğüt Hapı ve VINCINT (CANN’ın izniyle)

HollywoodLife: Pride 2022 için planlarınız nelerdi veya bu durumda nelerdi?

Pride 2022 için tek planım hayatta kalmak. [laughs]! Oynayabileceğim yaklaşık 16 Gurur var ve şimdiye kadar inanılmazdı, ama bu bir maraton ve ben sadece Jones’lara ayak uyduruyorum. Her zamanki geleneğim, en iyi arkadaşlarımla LA Pride’ı başlatmak için gece yarısı margaritaları.

Haziran ayı yaklaşırken okuyucularımızla paylaşmak istediğiniz bir Gurur mesajınız var mı?

Gurur mesajım şudur… Dışarı çıkın ve o aklınıza gelen belli birini bulun ve onu dans pistine çekin ve hayatınızın tadını çıkarın! Bu SENİN mevsimin. En iyi şekilde yararlanın!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/vincint-pride-songs-2022-playlist-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir