Gün Batımını Satmak: Bre Tiesi, Chelsea’yi Nick Cannon’ı Yargıladığı İçin Eleştirdi


“Sadece temelde çok farklı olduğumuzu düşünüyorum. Ve nihayetinde, bir Hristiyan olarak hayatımı yaşama şeklim ondan çok farklı, bu yüzden bir gün süper, süper yakın arkadaş olup olmayacağımızı bilmiyorum.”

Ancak ikisi yaptı Chelsea’nin modelin olayı öğrendiğini iddia etmesinden sonra kötü bir notla sona eren sezon boyunca bir kızlar gecesi geçirdi. Vahşi ‘n Out ev sahibi medyadan dokuzuncu çocuğunu karşılamıştı.

“Bu yüzden telefonunu çıkardı ve bana çevirdi,” diye söze başladı Chelsea, “yazıyordu ki, ‘Nick Cannon çocuğu LaNisha Cole.'”

Ancak Bre, Nick ve LaNisha’nın şimdi 8 aylık bebeği karşılama haberlerinin gafil avlandığını itiraf etti. Onyx Ice Cole Topu oyuncularla bir oturma sırasında amaza smith.

32 yaşındaki “Aslında umrumda değil,” diye itiraf etti. “İnternette bir şeyler bulmadan ve ona ‘Ne oluyor?’ Evet ama yasal bir anlaşma yok, ‘X, Y ve Z’yi yapmak zorundasın, bunu bana borçlusun, ne varsa borçlusun’ diye bir şey yok. Gerçekten bunların hiçbirine sahip değiliz.”

Nick aynı zamanda ikizlerin babasıdır. Fas Ve Monroe12, eski karısıyla Mariah Carey; Altın6, Güçlü2 ve 7 aylık Yükselmek ile Britanya Çanı; ve ikizler Siyon Ve zilyon23 ay ve Güzel6 ay, ile Abi De La Rosa. bu maskeli şarkıcı ev sahibi 12. çocuğunu karşıladı—hale-ile Alyssa Scott Aralık 2022’de, oğullarından bir yıl sonra Zen 5 aylıkken öldü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375411/lessigreaterselling-sunsetlessigreater's-bre-tiesi-confronts-chelsea-lazkani-over-nick-cannon-judgment?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir