Grup Geç Taylor Hawkins’i Onurlandırdı – Hollywood Life


kırmızı acı biber vmas 2022


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Red Hot Chili Peppers, geç Foo Fighters davulcusunu onurlandırdı Taylor Hawkins 28 Ağustos Pazar günü Küresel İkon Ödülü’nü aldıkları 2022 MTV VMA’larındaki performansları sırasında. Grup iki vuruş yaparken, davulcu Çad Smith Üzerinde Taylor’ın adının yazılı olduğu bir şahin bulunan bir kit üzerinde oynadı. Haraç, Taylor’ın Mart ayında beklenmedik ölümünden aylar sonra geldi.

Grup Geç Taylor Hawkins'i Onurlandırdı – Hollywood Life
Chad’in kitinde, bas davulda Taylor için dokunaklı bir anma vardı. (VM’ler)

Grup kabul konuşmalarını yaparken Chad, 2021’de Foo Fighters’ın bir üyesi olarak aynı ödülü kazanan Taylor’ı onurlandırdı. Bunu Taylor’a ve ailesine ithaf ediyorum. Onu sevdim ve onu her gün özlüyorum ve uçmaya devam ediyorum baba. Oyna kardeşim,” dedi.

Grup, 2022 MTV VMA’larında onlarca yıllık rock yıldızlığıyla onurlandırıldı. Anthony Kiedis, Çad Smith, John Frusciante, ve Pire (gerçek adı kim Michael Balzary) Küresel İkon Ödülü verildi ve son single’ları “Black Summer”ın ardından klasik şarkıları “Can’t Stop”u seslendirerek kutladılar.

Grup Geç Taylor Hawkins'i Onurlandırdı – Hollywood Life
Anthony, Chad ve Flea, VMA’lar için geliyor. (Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Grup, dünyanın en büyük gruplarından biri olarak uzun yıllarını kutlamak için Global Icon Award’ın alıcıları olarak duyurulurken, aynı zamanda En İyi Rock Videosu için genel kategorilerde (yeni şarkıları “Black Summer” için) aday gösterildiler. ) ve Yılın Grubu. Müzik grubu kazandı/kaybetti diğer iki ödül.

RHCP, VMA aşamasına yabancı değil! Grup, 1984’te VMA’ların başlamasından bu yana ortalıkta dolaşırken, ilk adaylıklarını 1990’da çıkış başarısı “Higher Ground” ile aldılar. İlk yıllarında kazanamasalar da, 1992’de aday gösterildiklerinde üç Moonmen’i evlerine götürdüler. Onlarca yıllık kariyerleri boyunca, Chili Peppers en yüksek performanslarıyla 8 VMA’yı (30 adaylıktan) eve götürdü. son galibiyet 2006’da “Dani California” adlı şarkıları ile En İyi Sanat Yönetimi dalında oldu.

Grup Geç Taylor Hawkins'i Onurlandırdı – Hollywood Life
RHCP birlikte gerçekleştirir. (Rob Grabowski/Invision/AP/Shutterstock)

Grup, galibiyetlerinin yanı sıra birçok kez VMA’lar için performans sergiledi. Sahneyi ilk kez 1992’de, “Give It Away” adlı korkak reçelleri için tonlarca seyirciyi sahneye getirdiklerinde sahneye çıktılar. O zamandan beri 1995’te “Warped” ve 2000’de “Californication” performanslarıyla izlediler.

Küresel Simge Ödülü, son albümlerini kutlarken, grup için pastanın üzerine krema gibi görünüyor Sınırsız Aşk, Nisan ayında düştü ve uzun zamandır gitarist John Frusciante’nin dönüşünü işaret etti. Grup ayrıca tüm yaz boyunca bir dünya turundaydı ve 30 Ağustos Salı günü Miami’deki Hard Rock Stadium’da bir manşet konseriyle devam edecekler. ayrıca bir albüm daha yayınlaması bekleniyor Rüya Kantininin Dönüşü Ekimde.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/red-hot-chili-peppers-vmas-2022-performance-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir