Grubun Geri Dönüşünü Açıkladıktan Sonra Yeni Şarkı Geldi – Hollywood Life


Yine de göz kırpma-182‘ geri dönüş duyurusu gecikmiş tatminler hakkında imalarla doluydu, grup yeni müzik paylaşmakla hiç vakit kaybetmedi. Grubun açıklamasından sadece birkaç gün sonra Tom DeLonge yeniden katılıyordu Mark Hoppus ve Travis Barker kadroda, yanıp sönen-182, grubun imza niteliğindeki meydan okuyan olgunlaşmamışlık ve SoCal punk rock’ı ile dolu bir şarkı olan “Edging”i paylaştı. Her zaman olduğu gibi, Tom ve Mark, yukarıda dinleyebileceğiniz parçadaki vokalleri böldü.

Bu yıl, San Diego’da Blink-182’nin kurulmasından bu yana otuz yıl geçti. Orijinal kadro öne çıktı Scott Raynor davulda (onu “ için videolarda görebilirsiniz”kahretsin” ve “Josie”) 1998’de kovulmadan önce. Flash’ın o zamanki tur arkadaşları için davul çalan Travis Barker Aquabatlargrubun ana akım atılımı olan 1999’dan önce gruba tam zamanlı olarak katılmadan önce geçici bir yedek olarak ilk adım attı. Devletin lavmanı. Tom gruptan 2005’te ayrılacaktı. Nepal Rupisioluşmasına neden olur, melekler ve hava dalgalarıTravis ve Mark oluşurken +44. Üçlü 2008’de tekrar bir araya geldi ve Tom’un tekrar ayrıldığı 2015 yılına kadar birlikte kaldılar. Her iki bölünme de yaratıcı farklılıklardan kaynaklandı.

Grubun Geri Dönüşünü Açıkladıktan Sonra Yeni Şarkı Geldi – Hollywood Life
(Jack Bridgland)

İkinci çıkıştan sonraki yıllarda, Tom dünya dışı yaşamı araştırmaya dahil oldu. Matt Skibapunk grubunun kurucularından Alkali Üçlü, devreye girdi ve Tom dönene kadar grubun tam teşekküllü bir üyesiydi. Mark, Tom ve Travis şovunun yeniden bir araya geldiği haberini takiben Skiba gruptan ayrıldı.

Tom, 13 Ekim tarihli bir IG gönderisine “Bunu Matt’e kişisel olarak gönderdim, ancak dünyanın onu onurlandırdığımı bilmesi önemli” dedi. Skiba’ya gönderdiği mesaj şöyleydi: “Merhaba Matt. Tom DeLonge burada. Bir dakikanızı ayırıp, benim yokluğumda grubun gelişmesini sağlamak için yaptığınız her şey için teşekkür etmek istedim. Bence çok yeteneklisin (bu gün hala grubunuzu seviyorum ve dinliyorum). Bana her zaman çok nazik davrandın, sadece basında değil, başkalarına da. Gerçekten fark ettim.”

DeLonge, “Üçümüz arasında göz açıp kapayıncaya kadar geçen duygular her zaman karmaşık olmuştur, ancak Mark’ın kanseri gerçekten her şeyi perspektife sokmuştur,” diye ekledi. “Ama dürüst olmak gerekirse, araya girip günü kurtarma yeteneğiniz olmasaydı grup bugün burada bile olmayacaktı. Bu yüzden kalbimden size, grubumuzun bir üyesi olduğunuz için teşekkür ederim.”

Birleşme ile birlikte, grup 2023/24 Dünya Turu’nu duyurdu. Tur, Mayıs ayında Amerika’ya gitmeden önce Mart 2023’te Meksika’da başlayacak. Güney Amerika, Avrupa ve Avustralya tarihleri ​​dahildir. Daha fazla ayrıntı için buraya tıklayın.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/blink-182-edging-new-song/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir