Grown-ish’den Amelie Zilber TikTok’ta Kendi Kurallarını Nasıl Koyuyor?


Amelie Zilber bir platformu var ve onu kullanmaktan korkmuyor.

Henüz 20 yaşında olan aktivistin dünya çapında yaklaşık 10 milyon takipçisi var. TikTok Ve instagram bir sonraki yazısını sabırsızlıkla bekliyor. Ancak Amelie, yalnızca güzellik ve modaya odaklanmak yerine, bir fark yaratma umuduyla platformunda sosyal açıdan bilinçli bir mesaj paylaşmaya karar verdi.

E’ye “Bir kişinin tek başına bir nişe sahip olması gerekmez” dedi! Özel bir röportajda haberler. “Özellikle, kadınlar hem moda hem de kültürle meşgul olabilir ve aynı anda entelektüel, meraklı ve dünya hakkında tutkulu olabilir. Bir kadının internette kendini tanıtmasının tek bir yolu yoktur, özellikle de internet sizin kimliğiniz haline geldiğinde. “

Çalışmaları kesinlikle gözden kaçmadı. Kasım 2022’de Forbes Amelie’yi üzerine yerleştirdi 30 yaş altı 30 yaş altı Sosyal Medya listesi. Ve geçtiğimiz sonbaharda, oyuncu kadrosuna katıldı. yetişkin-imsi sanatsal deneyimlerini genişletmek için.

“Bana yaratıcı olmam ve sürekli olarak sosyal medyada tüm insanların yaptığı gibi performans sergiliyormuşum gibi hissetmemem için alan verdi” dedi. “Kendimin farkına varmam ve kim olduğumun derinliklerine inmem için bana gerçekten alan verdi.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365941/how-lessigreatergrown-ishlessigreater-s-amelie-zilber-is-making-her-own-rules-on-tiktok?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir