Grimes’ın Yıllar İçinde Dönüşümü: Fotoğraflar – Hollywood Life


Grimes


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Grimes34 yaşındaki Kanadalı müzisyen, aynı zamanda iki çocuk annesi. elon muskçocukları. Claire Elise Boucher doğumlu şarkıcı, Twitter’a götürdü sert dönüşümünü ortaya çıkarmak için 17 Eylül’de. Ama yeni görünüşü çok şaşırtıcı değil, Grimes daha önce yazdı Twitter’da vücut modifikasyonu ameliyatlarına girmek istediğini söyledi. Aşağıda, “Oblivion” şarkıcısının son birkaç yıldaki görünümlerinin fotoğraflarının bir listesi bulunmaktadır.

2017 yılında Grimes

Yukarıdaki fotoğrafta Grimes, 5 Şubat 2017’de evde uzanırken köpeğinin üstüne oturdu. O aptal fotoğrafa “Fransız ibneleri” yazdı. Bu fotoğraf, milyarder ve Tesla’nın kurucusu Elon Musk ile bağlantılı olmasından bir yıl önce yayınlandı. O ve Elon, oğullarının doğumundan yaklaşık iki yıl önce, 2018’de çıkmaya başladılar. X Æ A-Xii Misk2.

Gala 2018

Grimes ve Elon
Elon Musk ve Grimes, New York’ta 2018 Met Gala’da. (Deklanşör)

Elon ve Grimes, 2018 Met Gala’da kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar. Grimes, yere kadar uzanan siyah bir eteği olan gümüş ve beyaz cam korse giymişti. İşadamı, gece dışarı çıkmak için beyaz bir takım elbise ve siyah pantolon tercih etti. Bakışları üzerine konuşurken Vanity Fair Mart 2022’de şarkıcı, kimsenin göremediği bir taç taktığını açıkladı. “Bu konuda kimsenin bilmediği en havalı şeyin, sahip olduğum taç olduğunu hissediyorum” dedi. “Vantablack insanlarını aldık – Vantablack’i kullanmanıza izin verilmiyor, alabileceğiniz en siyah siyah gibi – ve Vantablack halkını bize bir örnek göndermeye ikna ettik ve sonra onu eritip bu tacı yaptık. Vantablack’den.”

‘Kaptan Marvel’ Prömiyeri 2019

Grimes
Grimes, 4 Mart 2019’da ‘Kaptan Marvel’ galasında. (Shutterstock)

Mart 2019 itibariyle, Grimes’ın görünümü 2017’deki görünümünden çok da uzaklaşmamıştı. Burada, galası için kırmızı halıya çıktı. Kaptan Marvel 5’5″ yıldızın öncekinden daha uzun bukleleri olduğu ortaya çıktı ve ayrıca esmer ve lavanta tonlarıyla ombre tarzı bir renk sergiledi. Bu noktada, o ve Elon tam bir ilişki içindeydiler ama henüz çocukları yoktu. Aynı yıl, Elon ve Grimes, The Kardashian’ın yıllık Noel partisinde görüldü. kim Kardashian paylaşılan bir anlık görüntüsü onun Instagram’ında. KUTWK yıldızı, fotoğrafa bir Noel ağacı emojisi ile birlikte “Noel Arifesi” yazısı ekledi.

2020’de Grimes

Ocak 2020’ye kadar Grimes tamamen yeni bir saç rengine kavuştu! İki çocuk annesi, o sırada Instagram selfie’sinde sarışın ve turuncu tonlu bukleleri ortaya çıkardı. Ayrıca ilk kez yeni anne olmaktan bahsetmek için sosyal medya sitesine gitti. “Sahte veya gerçek? Haha. Vay canına, kendimi kötü hissetmeye başladım haha… Çalışmak ve bebek sahibi olmakla nasıl başa çıkıyorsunuz?? Albümümü düzgün bir şekilde veya sosyal medyada daha fazla tanıtamadığım için üzgünüm. Bütün bunlar biraz çile oldu, ”diye yazdı Grimes. İlk çocuğu Mayıs ayına kadar doğmamasına rağmen çocuk sahibi olmanın mücadelesini dile getirdi. “Erken bazı komplikasyonlar vardı, iyi bir ikinci üç aylık dönem oldu ama 25 haftada her yeri incitmeye başladı” diye ekledi.

Gala 2021

Grimes
2021 Met Gala’da Grimes. (Deklanşör)

Grimes, 13 Eylül 2021’de Met Gala’ya katıldı, ancak bu sefer yalnız. Bu ikonik görünüm için 2021 filminden bir maske taktı. Kumdan tepebaşrolde Timothée Chalamet. Grimes ayrıca kılıcının filmden ilham aldığını da ortaya koydu. “Yani, bir başlangıç ​​olarak başlamış gibi hissediyorum. Kumdan tepe şey” diye söylenmiş moda. “Şirketle çalışıyorduk Kumdan tepe film insanları” dedi ve filmin “beni profesyonel bir hayran veya benzeri, etkileyici veya başka bir şey olarak işe almayı” planladığını ekledi.

Eylül 2022

İkinci Met Gala kırmızı halı görünümünden bir yıl sonra Grimes, bandajlarla kaplı bir grafik fotoğrafını Twitter’da ortaya çıkardı. Gönderiye “Çıldırdım!” yazdı. Hangi prosedürlere sahip olduğunu açıklamamasına rağmen, şarkıcının 2020’den itibaren verdiği sözleri yerine getirdiği fotoğraftan açıkça görülüyor. 15 Ağustos 2022’de şunları yazdı: “2 yıl önce harika bir plastikle bir uygulama yaptım. Cerrah, 30’lu yaşlarımın ortalarında bir şeyleri değiştirmek isteyebileceğimi düşündüm ama sonra unuttum ve ne yapmam gerektiğini hiç düşünmedim. Bana yakışacağını düşündüğünüz herhangi bir yüz modu var mı? (Elf kulakları bir seçenek değil, bu ayrı bir görev).” Bu yayından itibaren ameliyat sonrası son görünümünü henüz açıklamadı.

23 Eylül 2022’de Grimes, operasyonlarından birinin ardından ilk fotoğrafını yayınladı. Gönderiye, “R özçekimleri modası geçmiş ama gelecek hafta yüzüme beyaz mürekkep dövmesi yaptırmayı çok ciddi olarak düşünüyorum. Zamanı gelmiş gibi.” Fotoğrafta, daha büyük görünen bir surat asması ve daha yüksek elmacık kemikleri ortaya çıktı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/grimes-transformation-photos-4851286/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir