Grimes ve Chelsea Manning Dört Ay Birlikte Sonra Ayrıldı – Hollywood Life


Grimes ve Chelsea Manning Dört Ay Birlikte Sonra Ayrıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Grimes34 ve Chelsea Manning, 34, birden fazla kaynağa göre artık bir ilişkisi yok. Bir kaynak, Mart ayında çıkmaya başlayan eski çiftin ayrılmaya karar verdiğini söyledi. Sayfa Altı, bir diğeri ise “bir süredir ayrıldıklarını” söyledi. Dört ay önce “ciddileşmek” için manşetlere çıktıkları için haberler oldukça şok edici.

Grimes ve Chelsea’nin, eski Tesla CEO’su ile ayrıldıktan hemen sonra romantizmine başladıkları bildirildi. elon musk, iki çocuğunun babası ve hatta birlikte yaşıyorlardı. “U-Çektiler. Austin’de birlikte yaşıyorlar” dedi. Sayfa Altı o zaman. Chelsea’nin ayrıca Brooklyn, NY’de kendi dairesini tuttuğu bildirildi.

Chelsea Manning
Chelsea Manning’in Mart ayından bu yana Grimes ile çıktığı bildirildi. (Matt Baron/Shutterstock)

Mart aynı zamanda Grimes ve Elon’un ikinci çocukları olan kızlarını kucaklarına aldıklarının doğrulandığı ay oldu. Exa Dark Sideræloğullarına katılan X Æ A-12, 2. O sırada Elon ile olan ilişkisi sorulduğunda Grimes, “Muhtemelen ondan erkek arkadaşım olarak bahsedeceğini söyledi, ama biz çok akıcıyız. Ayrı evlerde yaşıyoruz. En iyi arkadaşlardı.” Ancak yorum yayınlandığında, sözlerine yanıt vermek ve resmi olarak ayrıldıklarını doğrulamak için Twitter’a gitti.

“Ben ve E, bu makalenin yazılmasından bu yana *tekrar* ayrıldık haha, ama o benim en iyi arkadaşım ve hayatımın aşkı ve hayatım ve sanatım sonsuza dek The Mission’a adanmış durumda.” tweet attı.

Grimes, Elon Musk
Grimes ve eski sevgilisi Elon Musk, Met Gala’da. (Matt Baron/Shutterstock)

Grimes gibi, “özel hayatını” “özel tutmayı” tercih eden Channing de kişisel hayatı için manşetlere çıktı, ama farklı bir şekilde. Eski istihbarat analisti, gizli belgeleri Wikileaks’e sızdırdığı için askeri parmaklıklar ardında yedi yıl geçirdi. 35 yıl hapis cezasına çarptırılsa da cezası eski cumhurbaşkanı tarafından çevrildi. Barack Obama ve 2020’de serbest bırakıldı. Bir sonraki projesi anı kitabının yayınlanması olacak, BENİOKU.txt18 Ekim’de hapis cezasına çarptırılmasına neden olan sızdırılmış belgelere bakış açısını içermesi beklenen kitap, “çağımızın en önemli aktivistlerinden birinden samimi, açıklayıcı bir anı” olarak etiketlendi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/grimes-chelsea-manning-split-breakup/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir