Grimes Uyluktan Bileğe Kadar Kapsayan Büyük Kırmızı Bacak Dövmesini Yaptı: Fotoğraf – Hollywood Life


Grimes Uyluktan Bileğe Kadar Kapsayan Büyük Kırmızı Bacak Dövmesini Yaptı: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Joe Papeo/Shutterstock

Grimes bazı yeni vücut sanatlarını göstererek görünüşünü değiştirmeyi sevdiğini kanıtladı! 35 yaşındaki esrarengiz müzisyen onu aldı instagram 1 Haziran Perşembe günü devasa bacak dövmesinin bir fotoğrafını paylaşmak için. Muhteşem kırmızı sanat eseri sağ bacağının çoğunu kaplıyordu ve fotoğrafa “V güzel, v güzel – boş olduğumda daha iyi bir fotoğraf çekeceğim” diye yazdı. Aşağıda kontrol edin!

“Oblivion” hit yapımcısı, sol kulağına yaptığı yeni dövmenin bir fotoğrafını da paylaştı. Sanat eseri, kulak memesinin iç tarafında uzanan dalları olan siyah bir ağaç gibi görünüyordu. Artık “yüz dövmesine bir adım daha yaklaştığını” belirtti.

Kanadalı elektro-pop prensesi için fiziksel dönüşümler yeni bir şey değil. Geçen yıl, Instagram’da yeni, tanınmaz bir görünüm ortaya çıkardığında hayran lejyonunu şaşırttı. Resimde, bebeğin annesi Elon Musk spor iki örgü, son derece dramatik göz makyajı ve daha dolgun görünen dudaklar. Altyazıda, “Önümüzdeki hafta yüzüme beyaz mürekkeple dövme yaptırmayı çok ciddi olarak düşünüyorum” diye yazdı. “Düşüncesi olan var mı? Zamanı gelmiş gibi.”

Yaklaşık bir hafta önce Grimes, “delirdim” her yerinde bandajlarla şişmiş yüzünün bir fotoğrafıyla. Ne yaptığını belirtmese de, varsa, bazı hayranlar, Grimes yakın zamanda araştırdığını tweetlediğinden beri, elf kulağı ameliyatı geçirdiğini tahmin ettiler. “Elf kulağı modları yapıp iyi sonuç alan oldu mu?” başına tweet attı Gösteriş Fuarı. “Kulak kıkırdağının iyileşmekte zorlanmasından korkuyorum. Özellikle bir müzisyen olarak bu ameliyat riskli görünüyor ama hayatım boyunca bunu istedim.”

Tüm vücut modifikasyon konuşmalarının ortasında Grimes, Mart 2022’de Elon ile başka bir çocuğu daha dünyaya getirdi. Müzisyen, kızı hakkında konuşmaya başladı, Exa Dark Sideræl Musk, Y ile yapılan bir röportajda kim gider Gösteriş Fuarı o zaman. Çocuklarını halkın gözünden uzak tutmakla ilgili olarak “Bu konular hakkında konuşma özgürlüğüne sahip değilim” dedi. “Aile meselelerinde her ne oluyorsa, çocukların bunun dışında kalması gerektiğini hissediyorum ve X hemen orada.” Eski çift, oğullarını kucaklarına aldı. X AE A-XIIMayıs 2020’de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/02/grimes-leg-tattoo-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir