Grimes, Ukrayna’yı Desteklemek İçin Met Gala Aksesuarlarını Açık Arttırmada Satıyor


Elon Musk ve Grimes Hoş Geldiniz Bebek No. 2

Bir neden için Couture.

Grimes en unutulmaz moda aksesuarlarından bazılarını açık artırmada satarak Ukrayna’nın Siyahi, Yerli ve renkli insanlarını desteklemek için üzerine düşeni yapıyor.

“BIPOC ailelerini sınırdan çıkmakta zorlandıkları için Ukrayna’dan çıkarmak için para toplamak için geçen yılki Met gala görünümümden bazı şeyleri açık artırmaya çıkarıyorum” dedi. Instagram gönderisinde paylaşıldı 16 Mayıs’ta Los Angeles’taki HVW8 Galerisi’nde sergilenen müzayedenin “Ukrayna içinde ve dışında Acil Müdahale ve BIPOC ailelerini desteklemeyi amaçlayan 50 seçkin sanatçının eserlerini” içerdiğini de sözlerine ekledi.

Müzayededeki her parçanın “‘direniş’ temasının benzersiz bir yorumunu sunduğunu” açıklayan Grimes, tuhaf bir hediye verdi. bir çift kulaklıkRomantic Elf Jewelry tarafından tasarlandı ve krom CHRISHABANA x Dune Harkonnen yüz maskesi.

Deneysel müzisyen, parçaları Eylül ayında 2021 Met Gala’da, etkinliğin “In America: A Lexicon of Fashion” teması için şeffaf bir Iris Van Herpen elbisesiyle birlikte giydi. Onun görünüşü—hangisi 1984 kült klasiğinden ilham aldı Kumdan tepe (ve sonraki 2021 yeniden yapımı) dayalı Frank Herbert’romanı—aynı zamanda bir Colt AR-15A3’ten yeniden tasarlanmış bir Ortaçağ kılıcını da içeriyordu. Ancak silah, Metropolitan Museum of Art’ın koleksiyonunun “kalıcı bir parçası” olduğu için açık artırmaya çıkmadı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331416/grimes-auctioning-off-her-met-gala-accessories-to-support-bipoc-families-in-ukraine?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir