Grimes Nadir Bir Fotoğrafta Kızına Bir Bakış Paylaştı – Hollywood Life


Elon Musk ve Grimes


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Grimes hayranlara 9 aylık kızının ender bir görüntüsünü verdi, Exa Dark Sideræl Musk, ve onun peşinden gidiyor gibi görünüyor! 34 yaşındaki şarkıcı, 18 Eylül’de Twitter’da siyah bir tulum ve sevimli pembe fiyonk takan küçük Exa’nın bir fotoğrafını paylaştı ve bir hamlenin ortasında olduğunu söyledi. Fotoğrafın yanına “Kızım, trajedinin nietzsche’nin doğumunun bu kopyası üzerinde tekno ile dans ediyor” diye yazdı. “ne kraliçesi”

Exa, Grimes ve SpaceX’in kurucusunun ikinci çocuğu elon musk51. 2 yaşındaki oğullarını karşıladılar, X AE A-XII, Mayıs 2020’de, Grimes’ın beklediğini açıklamasından yaklaşık dört ay sonra dünyaya geldi. İnsanların bu eşsiz lakap hakkında söyleyecek çok şeyi olmasına rağmen, spot ışıklarından uzak tutuldukları için kendisi veya küçük kız kardeşi hakkında çok az şey biliniyor. Aslında, Grimes için çocuklarının mahremiyeti o kadar önemlidir ki, Exa doğduktan dört ay sonra Mart 2022’ye kadar başka bir çocuğu memnuniyetle karşıladığını açıklamadı.

“Tam adı Exa Dark Sideræl Musk,” diye açıkladı. Vanity Fair Martta. “Exa, süper hesaplama terimi exaFLOPS’a (saniyede 1 kentilyon kayan nokta işlemi gerçekleştirme yeteneği) bir referanstır. Bu arada karanlık, ‘bilinmeyen’dir. İnsanlar bundan korkuyor ama aslında bu fotonların yokluğu. Karanlık madde, evrenimizin güzel gizemidir.” Ayrıca Sideræl’in nasıl telaffuz edildiğini açıkladı ve ismin “evrenin gerçek zamanı, yıldız zamanı, derin uzay zamanı, göreceli dünya zamanımızla değil” ile ilişkili olduğunu ortaya koydu.

Elon Musk ve Grimes
Elon Musk ve Grimes dört yıl boyunca çıkıp çıktılar ve iki çocuğu birlikte ağırladılar (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

Sırasında Vanity Fair Röportajda Grimes, kendisinin ve 2018’den beri çıkıp giden Elon’un hala birlikte olduklarını ve “her zaman en az üç veya dört çocuk istediğini” açıkladı. Ancak, röportaj yayınlandığında ayrıldılar.

Temmuz ayında, Tesla CEO’sunun Neuralink yöneticilerinden biriyle gizlice ikizleri karşıladığına dair haberler çıktı. Shivon Zilis, Kasım 2021’de — Grimes’lı ikinci çocuğu doğmadan bir ay önce. Haberi doğruladı Sayfa Altı yaşayan dokuz çocuğunu “Bravo büyük ailelere” diyerek kutladı. Elon, eski karısıyla beş çocuğu daha paylaşıyor. Justine Wilson2000-2008 yılları arasında evli olduğu. İkizleri karşıladılar. grifon ve Vivian 2004 ve üçüz Kai, Saksonve Damian Justine ve Elon, 2002’de Nevada adında bir oğlu karşıladılar, ancak ani bebek ölümü sendromu nedeniyle sadece 10 haftalıkken trajik bir şekilde öldü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/20/grimes-daughter-rare-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir