Grimes, Kendisinin ve Elon Musk’ın Kızının Adıyla İlgili Güncellemeyi Paylaştı


Neden, adını duydun mu? Grimes Ve Elon Muskkızı mı?

Adını koydukları çocuğu karşıladıktan bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra Exa Dark Sideræl Musk— müzisyen, küçüğün lakabıyla ilgili bir güncelleme paylaştı.

“O artık Y ya da ‘Neden?’ ya da sadece ‘?’ (Ama hükümet bunu kabul etmeyecek),” tweet attı 23 Mart’ta “merak, sonsuz soru .. ve benzeri.”

İsim değişikliği haberi, Grimes’ın kendisinin ve Elon’un küçük kızının nadir bir fotoğrafını yayınlamasının ardından geldi. Resimde, kırmızı bir tulum giyen ve neon saçlı, annesinin takımına uyan ve “yan yana bir çırpıda yapan” çocuğu gösteriyordu.

Resimlerin yanında sanatçı, doğum adına atıfta bulunarak kızı için “Y” ve kendisi için “C” yazdı. Claire Boucher. (O da söyledi kibir Adil Mart 2022’de “C” onun takma adıdır ve ışık hızını temsil eder).

Grimes, kızının enstantanesini paylaşma kararını açıklayan bir takip tweet’inde, “(Normalde onu mahremiyeti için göndeririz, ancak Goku veya smthn’e kanallık yaptığı için burada oldukça tanınmaz durumda)” yazdı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369405/grimes-shares-update-on-the-name-of-her-and-elon-musk-s-daughter?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir