Grimes, Her ve Elon Musk’ın Bebeği Exa Dark Sideræl’in Nadir Fotoğrafını Ortaya Çıkardı


Elon Musk ve Grimes Hoş Geldiniz Bebek No. 2

Grimes ellerinde hevesli bir müzik aşığı olabilir.

‘Oblivion’ şarkıcısı kızının nadir bir fotoğrafını paylaştı Exa Dark Sideræl Musk-eskiyle paylaştığı kişi elon musk-kız bebek kafasında pembe fiyonklu bir kitabın üzerine eğilirken.

Grimes, şu açıklamayı yaptı: Twitter gönderisi“Kızım, trajedinin nietzsche’nin doğumunun bu kopyası üzerinde tekno ile dans ediyor – ne kraliçe.”

9 aylık kim de bopping olabilir? Grimes, kızının “sevdiğini” başka bir tweet’te açıkladı Boris Brejcha omg o çok hardcore haha”, Alman DJ’e atıfta bulunuyor.

“Genesis” sanatçısı Mart 2022’de, Exa’yı Aralık 2021’de vekil aracılığıyla özel olarak karşıladığını açıkladı. Ancak Grimes haberi kendisi vermeden önce, yenidoğan annesinin yüz yüze görüşmesi sırasında başka bir odada ağlayarak kendi tanıtımını yaptı. ile birlikte Vanity Fair.

Grimes, “Tam adı Exa Dark Sideræl Musk” dedi. Vanity Fair. “Exa, süper hesaplama terimi exaFLOPS’a (saniyede 1 kentilyon kayan nokta işlemi gerçekleştirme yeteneği) bir göndermedir. Bu arada karanlık, ‘bilinmeyendir. İnsanlar bundan korkar ama aslında fotonların yokluğudur. Karanlık madde güzeldir. evrenimizin gizemi.'”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346970/grimes-reveals-rare-photo-of-her-and-elon-musk-s-baby-girl-exa-dark-sider-l-musk?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir