Greyson Şansı Kimdir? Hakkında 5 Şey Öğrenin – Hollywood Life


Greyson Şansı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock

Greyson Şansı 22 Eylül Perşembe günü yaptığı açıklamalar dünyayı şok etti. Yuvarlanan kaya röportaj yayınlandı. Önceki hocasını aradı Ellen DeGeneres “manipülatif”, diğer şeylerin yanı sıra, ne kadar olduğu hakkında soruları gündeme getiriyor. Ellen DeGeneres Gösterisi ev sahibi aslında uzun vadede ona veya müzik kariyerine yardım etmişti.

Greyson, Teksas’ta doğdu ve bir Katolik olarak büyüdü ve geniş çapta bir araya gelen talk show’da ilk kez sahne aldığında sadece 12 yaşındaydı ve bu başarıyı bir filme dönüştürdü. Maybelline Prensi. Şimdi 25 yaşında, “büyük molasını” çok farklı görüyor. Bir şov sırasında dikkatleri üzerine çeken şarkıcı hakkında bilmeniz gereken beş şey: Ellen.

1. Lady Gaga şarkısıyla viral oldu

Greyson Şansı
Greyson Chance (Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock)

2010 yılında, Greyson performans sergilemeyi seçti. Lady GagaOklahoma okul müzik festivalinde “Paparazzi” – ve çok büyük oldu. Anıtsal derecede yetenekli gencin piyanoda performans sergilediği bir video, 70 milyondan fazla izlenmeyle viral oldu ve haklı olarak. Performans sadece muhteşem değildi, aynı zamanda Yuvarlanan kaya, ilk kez bir kalabalığın önünde sunum yaptı. Onu göz kamaştırıcı bir ilgi odağı haline getirerek ve bir hafta içinde onu şovuna davet eden Ellen’ın dikkatini çekerek kesinlikle onun sonuncusu olmayacaktı.

2. ‘Yeni Justin Bieber’ olarak adlandırıldı

Bir ABC raporu 10 Mart 2011’de, her yerdeki hayranların duygularını şu başlıkla yineledi: Greyson Şansı: Sıradaki Justin Bieber? Birçoğu için cevap açıktı. O zaman 13 yaşındaki Chance’in erkek grubu yakışıklılığı, tüylü saçları ve duygulu gözleri önümüzdeki aylarda soruyu sormaya yetti. Raporda, “Taşı, Justin Bieber” yazıyordu. “Yükselişte yeni bir genç pop hissi var.”

3. Oklahoma’da yaşıyor

Oklahoma her şeyin başladığı yer ve Oklahoma yetenekli şarkıcının evi olmaya devam ediyor. Göre Yuvarlanan kaya, yapımcıyla kalıyor Brett McLaughlin Los Angeles’ı ziyaret ettiğinde Hollywood Hills’deki evinde – ama Oklahoma’da bir evi var. Ellen’ın müzik şirketi onbir onbir, onunla ikinci albümünden sonra onu bıraktığında da buraya döndüğü bildirildi. Gerçeği Anlatmak, Bölüm 1iyi performans gösteremedi.

Geçmişten bir arkadaşı, megastarlık ile fırçalandıktan sonra Oklahoma’ya eve gelmenin onun için kolay olmadığını söyledi. “Geri döndüğünde farklıydı,” çocukluk arkadaşı Madeline Goedecke dedi ki, göre Yuvarlanan kaya. “Bütün bunlardan geri dönmesinin onun için zor olduğunu söyleyebilirdiniz.”

4. Tulsa Üniversitesi’ne gitti

Greyson’ın 18 yaşına geldiğinde, üniversite hayatında şansını deneyerek müzikten yarı emekli olduğu bildirildi. Yakınlardaki Tulsa Üniversitesi’ne kaydoldu ve tarih alanında bir anadal seçti. RS’ye mecazi olarak “sektöre orta parmağı” verenin kendisi olduğunu söyledi. Devam etti, “Ben gidiyordum, ‘Elinizde harika bir sanatçı olabilirdi, ama s*rt işte. Bunu artık yapmayacağım. bırakıyorum.’“

5. Birkaç yüksek profilli ödüle aday gösterildi

Müzikal güç merkezi, yalnızca etkileyici bir single, müzik videosu ve stüdyo albümü kataloğu oluşturmakla kalmadı, aynı zamanda başarılarıyla resmi ödüllerle de tanındı. 2010 yılında Teen Choice Ödülleri’nde Choice Web Star olarak aday gösterildi ve aynı yıl J-14 Teen Icon Awards’da Yarının Simgesi olarak aday gösterildi. 2010’da Hollywood Teen TV Ödülleri’nde Teen Pick: YouTube Sanatçı Ödülü’nü kazandı.

Ödüller 2011’de de devam etti, özellikle Favori Viral Video Yıldızı için Halkın Seçimi Ödülü adaylığı ile. 2011 ve 2013 yılları arasında ortaya çıkan yetenek, 2012 MTV-CCTV Mandarin Müzik Ödülleri’nde Yılın En Popüler Yeni Uluslararası Sanatçısı da dahil olmak üzere birçok ödül kazandı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-greyson-chance-4850303/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir