Greyson Chance, Ellen DeGeneres’i ‘Manipülatif’ Olarak Çağırıyor – Hollywood Life


Greyson şansı Ellen DeGeneres


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Greyson Şansı2010’daki performansıyla hayatı değişti. Lady GagaBir okul müzik festivalinde ‘Paparazzi’ daha 12 yaşındayken viral oldu. Birçoğunun hatırlayacağı gibi, davet edildi. Ellen DeGeneres Gösterisi yeni keşfettiği şöhreti tartışmak için, bundan sonra EllenŞimdi 64 yaşında, ona yeni bir piyano hediye etti ve onun umut verici müzik kariyerine başlaması için bir plak şirketi kurdu. Pre-genç her şeye sahip görünüyordu ve “sonraki” olarak adlandırıldı. Justin Bieber“hayranları tarafından. Bununla birlikte, Greyson şimdi hayatındaki çekici olmayan zamandan ve “manipülatif” “bencil” ve “bariz bir şekilde fırsatçı” olarak tanımladığı Ellen ile olan ilişkisine açılıyor.

tarafından yayınlanan bir röportajda Yuvarlanan kaya 22 Eylül’de, 25 yaşındaki Greyson, Ellen ile sözleşme imzalar imzalamaz, Ellen’ın hayatında baskıcı bir “gizli göz” haline geldiğini iddia etti. “Bütün haftam, bütün ayım, bütün yılım değişebilir. [with] ondan bir kısa mesaj,” diye hatırladı. Standartlarına uymazlarsa performanslarını iptal edeceğini ve hatta kıyafetleri konusunda seçici davranacağını iddia etti. “İçeri girer ve bir rafa bakar, stilistlere bağırır, önümde insanları azarlar ve ‘Şovda giydiğin bu’ derdi” dedi. “İnsanları küçük düşürüyordu.”

Greyson Şansı
Greyson Chance, gençken Ellen DeGeneres ile çalışmanın nasıl bir şey olduğunu açıkladı (Fotoğraf: Richard Shotwell/Invision/AP/Shutterstock)

Ellen’ın sözde kontrol etme eğilimlerinin bir başka örneğinde, Justin Bieber’ın filmini hemen izlemediğinde kendisine ve annesine kızdığını iddia etti. Asla asla Deme başarılı bir turne sanatçısı olmayı öğrenmenin bir yolu olarak film. Ellen ve annesi arasında dinlediği bir telefon görüşmesinin hikayesini anlatmadan önce “Bunu asla unutmayacağım” dedi. “Telefonun diğer tarafında duyduğumu hatırlıyorum, sadece bağırıyordum. [and] azarlama: ‘Sen nasıl bir annesin? Bunu senin için almak için kendi yolumdan çekildiğimi ve onun oturup izleyemediğini anlıyor musun?”

Ancak Greyson, Ellen’ın tavrının, ikinci sınıf albümü, Gerçeği Anlatmak, Bölüm 1, düşük performans gösterdi. Tartışmalı televizyon sunucusunun onu hemen bıraktığını ve kendisini “tamamen terk edilmiş” hissettirdiğini iddia etti. “Ona ulaşamadım” dedi. Onunla konuşamadım. Ne zaman programa gelsem, çok sahte bir gülümsemeydi. ‘Nasılsın’ diye bile sormadı. Nasıl dayanıyorsun?’ Aynen, ‘İşte bunun hakkında konuşacağız’ gibiydi. Orada görüşürüz.”

Greyson Chance Ellen DeGeneres
Greyson Chance’in ‘Ellen’daki son görüntüsü 2019’da geldi (Fotoğraf: YouTube’un izniyle)

Greyson, bardağı taşıran son damlanın Ellen’ın üniversiteye ara verdikten sonra müziğe döndükten sonra 2019’daki talk show’una çıkması olduğunu söyledi. İki yıl önce eşcinsel olduğunu açıkladı ve Ellen ona nasıl olduğunu söyledi. “güzel” onun hikayesi şuydu. “Onunla ilgisi yok,” diye çıkıştı. “[When I came out,] Onunla yıllardır konuşmamıştım… O kadar berbat bir şey ki şimdi dünyaya çok sıkıymışız gibi gösteriyorsun. Biz çok iyiyiz. Ve perde arkasında, delicesine manipülatif bir insansın.”

Daha sonra kendisine bir değil iki kez bir yer teklif edildiğini iddia etti. Ellen DeGeneres Gösterisi 2019 röportajından sonra, o zamanlardan biri de dizinin son iki haftasında, izleyicilerin yüksek olacağı zamanlardaydı. “Bunu yapamam,” diye itiraf etti. “Bu yüzden bir albümün yayınlanmasının arifesinde ulusal bir televizyon konserini geri çevirdim, ki bu muhtemelen akıllıca bir şey değil, ama bunu dürüstlüğüm için yapmak zorundaydım.”

İlk çıkışını bu yılın başlarında yapan Greyson, albümünü yayınladı. paladyum, Perşembe günü. Serbest bırakılmasını kutlamanın yanı sıra, Greyson, sette insanlara kötü davrandığı ve toksik bir çalışma ortamı yarattığı iddiasıyla ateş altında kaldıktan iki yıl sonra Ellen hakkında neden öne çıkmaya karar verdiğini açıklamak için Instagram’a gitti. “Uzun zamandır bu hikayeyi anlatmak istiyordum ve defalarca söylememem söylendi. Bu albümü yazmak beni geçmişimin gözünde ölü gibi görünmeye ve çocukken yaşadığım her şeyle barışmaya zorladı” dedi. yazdı. “Gerçekler ortaya çıktığı için omuzlarımda muazzam bir ağırlık hissediyorum.”

HollywoodYaşam Greyson’ın suçlamaları hakkında yorum yapmak için Ellen’ın ekibine ulaştı ve henüz bir yanıt alamadı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/greyson-chance-ellen-degeneres-manipulative/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir