‘Grey’s Anatomy’ Yıldızı Adelaide Kane ‘Kadın Sağlığı’ İçin Çıplak Poz Verdi – Hollywood Life


Adelaide Kane


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kadın Sağlığı için Kimber Capriotti

Grey’in Anatomisi aktris Adelaide Kane dergisinin Mayıs/Haziran sayısı için her şeyi yasakladı. Kadın Sağlığı Adelaide, 32 ve diğer yedi ilham verici kadının vücut özgüvenini kutlamak için çıplak poz verdiği derginin “Vücutlarımız Müthiş” sayısı. Aşağıda bir tanesi görülebilen fotoğraflarda Adelaide, esmer saçları zarif bir şekilde arkasından dalgalanırken bir ağaç gövdesi üzerinde poz veriyor. Ayrıca her ikisi de göğüs kafesinin her iki yanında koltuk altlarının altına yerleştirilmiş dövmelerini de gösterdi.

Adelaide Kane
Adelaide Kane, ‘Women’s Health’in Mayıs/Haziran 2023 sayısı için çıplak poz veriyor (Fotoğraf: Women’s Health’ten Kimber Capriotti)

Avustralyalı oyuncu dergiye verdiği demeçte, küçük şeyleri takdir ederek kendine ve vücuduna baktığını söyledi. “Vücudumla bağlantılı hissetmek için aşırı yorgunluk gerekmez. Yürüyüşe çıkmak veya araba kullanmak yerine bir kafeye doğru yavaş bir yürüyüş yapmak gibi küçük şeylere bile kafamı koyduğumda vücudumun yapabildikleri için minnettarım” dedi. “Kendinize karşı nazik olmaya öncelik vermek gerçek bir güç gerektirir.”

Avustralyalı aktris, yine de vücudunu her zaman takdir etmediğini itiraf etti. “İlk sezonumdan sonra kendime bakmak için yapmam gereken işi fark etmeye başladım. Saltanat, 24 yaşımdayken. Hayatımda bulunduğum en yoğun çalışma programıydı. Çizgilerim üzerinde çalışmak istediğim için uykudan kendimi kandıramayacağımı veya öğünleri atlayamayacağımı çabucak öğrendim” diye hatırlıyor. “Nihayetinde, vücudum ve ihtiyaçları konusunda daha düşünceli olmalıydım. Ve son birkaç yılda, zihniyetim ‘İş için kendime bakmam gerekiyor’dan ‘Kendim için kendime bakmam gerekiyor’a dönüştü.”

Adelaide Kane
Adelaide Kane, ‘Grey’s Anatomy’de Jules’u oynuyor (Fotoğraf: The Walt Disney Company için PictureGroup/Shutterstock)

Adelaide, üzerindeki birkaç gönderiyle örneklendiği gibi, vücudunu hareket ettirmeyi sevdiğini belli ediyor. instagram açık havada eğlendiğini gösteren profil ve egzersiz yapmak. Artı, o bir büyükelçi Alo Yogainsanlara dikkatli olurken vücutlarını hareket ettirmeleri için ilham verir.

Sayı yayınlandıktan sonra Adelaide, kendisinin muhteşem çıplak resimlerini paylaşmak için Instagram’a gitti. “Bu yılki @womenshealthmag Vücut Sorununa dahil olmak büyük bir onur!” başlığında yazdı. “Beni ağırladığınız için çok teşekkür ederim. Aktrisin yanında yer alan diğer yedi kadın Nike antrenörü. Betina Gozo Şimonekkomedyen ve aktris Amanda Sealesetkileyici ve aktris Hannah Çorabıyoga öğretmeni Jessamyn Stanleyoyuncu ve aktivist Jillian Mercado, vücut güven yaratıcısı Sarah Nicole Landryve Amerika Birleşik DevletleriKadın Milli Futbol takımı üyesi ve annesi Sidney Leroux.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/greys-anatomy-adelaide-kane-poses-nude-womens-health/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir